Хані Мухтар зіграє у великій перемозі в Нешвіллі, Вільям Агада забив дубль за Спортінг Кей

Головний дубль у першому таймі від форварда «Нешвілла» Хані Мухтара привів його команду до перемоги 4-0 вдома над ФК «Даллас» у матчі Західної конференції в неділю.

Не минуло й п’яти хвилин, як Мухтар отримав пас у правий край штрафного майданчика та, мабуть, провів під кутом, який був занадто вузьким, щоб пробити, але це саме те, що він зробив, відправивши м’яч у дах сітки. щоб зробити рахунок 1-0.

Тоді Мухтар став дистриб’ютором другого голу «Нешвілла», граючи спиною до воріт і віддавши один гол дебютанту Джейкобу Шаффельбургу на 22-й хвилині, щоб почати результативно зі своєю новою командою після прибуття з Монреаля.

Неймовірний перший тайм Мухтар завершив ідеальним ударом зі штрафного з верхньої межі штрафного, який спритно перекинув стінку у верхній правий кут і зробив рахунок 3-0.< /p>

Центральний захисник Девід Ромні завершив розгром, ударом головою з кутового на 72-й хвилині, завдавши команді, яка посіла третє місце в Західній конференції, гучної поразки без удару в створ. Після перемоги Нешвілл піднявся на шосте місце.

Раніше того ж дня «Нью-Йорк» був ефективним перед воротами у своїй виїзній перемозі над «Чикаго Файр» з рахунком 2:0, забивши ранній гол у кожному таймі, щоб знищити натовп Soldier Field у змаганні.

Чикаго закінчив із більшим володінням м’ячем (58%), кидками (10-8) і більшою кількістю очікуваних голів (1,09-0,82), але жоден із 10 кидків не змусив Шона Джонсона зупинити голи Нью-Йорка.

Габріель Перейра відкрив рахунок на 16-й хвилині після того, як завершив хід Сантьяго Родрігеса, і Родрігес скористався сильним тиском Перейри, щоб розпочати другий тайм, зібравши м’яч, що залишився глибоко в обороні Чикаго, і помістив його .

Два голи від Вільяма Агади проклали шлях до домашньої перемоги «Спортінг Канзас-Сіті» над «Портленд Тімберс» з рахунком 4:1, а також дві гольові передачі від 36-річного американця Грема Зусі в першому таймі.

Канзас-Сіті, яка посідає останнє місце в Західній конференції, все ще має найгіршу різницю м’ячів: 30 за і 49 проти.

У Шарлотті на 89-й хвилині Тешо Акінделе, який вийшов на заміну, переміг Орландо Сіті з рахунком 2:1. Шарлотт могла вийти в плей-офф Східної конференції, вигравши, але все одно відставала від Коламбус Крю на три очки.

Коламбус міг збільшити цей буфер, коли приймав «Атланту Юнайтед», але їм довелося задовольнитися нічиєю 2-2 проти 13-го сіяного борця.

Після голу Сантьяго Соси з "Атланти" в першому таймі швидкий дубль від Кучо дозволив "Коламбусу" зрівняти рахунок на 66-й хвилині та вийти вперед на 72-й, перш ніж Хуан Хосе Пурата завершив рахунок гостей через п'ять хвилин.< /p>