Індзагі хвалить гравців «Інтера», незважаючи на страхи щодо Кубка Італії

Сімоне Індзагі похвалив своїх гравців «Інтера» за те, що вони «менше грають», незважаючи на вибуття з Кубка Італії у вівторок.

Чинний чемпіон обіграв команду Серії B «Парму» з рахунком 1:0 лише за три хвилини до завершення матчу на «Сан-Сіро», перш ніж Лаутаро Мартінес зрівняв рахунок, а Франческо Ачербі пробив переможця в додатковий час, щоб врятувати їх червоність і відправити їх у чверть. фінал.

Іронія в тому, що Ачербі побив головою переможця, не була упущена для Індзагі після того, як центральний захисник проти Монци в їхній попередній грі був виключений арбітром, що викликало жах у таборі "Інтера", оскільки його свисток означав, що VAR не міг втрутитися. що виявилося хитрим дзвінком.

Індзагі не мав настрою зупинятися на нічиїй 2-2 у вихідні в Серії А, натомість привітав гравців, які прийшли за кубком і зрештою перемогли.

>

"Весь світ бачив, що сталося в Монці, але нас цікавив лише цей матч", - сказав головний тренер "нерадзуррі". «Ми працювали досить добре, хоча нам потрібно було краще рухати м’ячем. Потім з їхнім голом стало складніше, але я отримав відмінну відповідь від тих, хто менше грає.

"Я б хотів уникнути додаткового часу, але минулого року з Емполі [перемога 3-2 після додаткового часу] було важко".

На 38-й хвилині «Інтер» після чудового удару Станко Юріча, який вийшов на заміну, пройшов повз ворота, поки Мартінес не зрівняв рахунок на 88-й хвилині.

У другій половині додаткового часу Ачербі відреагував на удар ветерана-воротаря Джанлуїджі Буффона, перекинувши м’яч головою через 44-річного гравця та потрапивши у сітку.

Багато змагань «Парма» була рівною з господарями, але Індзагі наполягав, що він був вражений зусиллями своєї команди.

"Ті, хто грав найменше, дали чудові відповіді, ми повинні продовжувати так", - додав він. «У Лізі чемпіонів ми перевершили очікування, у лізі ми втратили очки на старті, але залишилося ще багато ігор».

Ромелу Лукаку не грав, але його тренер вважає, що бельгійському нападнику буде багато чого запропонувати, коли він зможе повернути його у форму та грати регулярно.

«Це залишається фундаментальним для нас», — сказав Індзагі. «Він отримав травму, і йому було важко впоратися. У суботу [проти Монци] він був обмежений своєю запальною проблемою. Завтра він продовжить відпочивати, потім день у день ми хочемо повернути його на вершину. Якби ми могли зробити це раніше, це дало б нам додаткові очки, яких нам не вистачає. »