Володар міланського "Інтера" виключено з Кубка Італії після того, як "Болонья" повернулася в додатковий час

Інтер Мілан поступився двічі в THE останній вісім хвилин з додатковий час як їх ручка на THE Коппа Італія прийшов має А КІНЕЦЬ з А 2-1 поразка має Болонья.

Лаутаро Мартінес мав А пенальті зареєструвався як нормально час закінчено без жодної мети, Раніше Карлос серпень на чолі господарі Інтер в А 92-а хвилина свинець.

але сб Беукема І Ден Ндоє вдарив в А видовищний обернутися як THE спина до спини чашка переможців були покинутий поза має THE чвертьфінал сцена для THE Поперше час Оскільки THE 2018-19 сезон.

Інтер Марк Арнаутович спробувати її шанс Оскільки діапазон але її шоста хвилина зусилля пішов широкий в А недовірливий почати.

Болонья відповів з А шанс з їх власні в THE 18-й хвилина Коли Джинси Фаббієн постріл паслися THE поза з THE опублікувати.

Інтер штовхнув для А відкриття але були бути затриманий вимкнено за А упертий Болонья.

THE найближчий Вони отримано в THE Поперше половина був Коли Девіде Фраттезі пішов вниз нижче А виклик але її пенальті дзвінки були схвильований вимкнено.

Інтер прийшов поза швидко Після THE ламати І прийшов закрити в THE 49-й хвилина через THE небезпечний Фратесі.

THE бомбардир Півзахисник втрачено її фломастер І зустріч Олександр Бастоні хрест, але він не вдалося має підключити з THE м'яч правильно.

Симона Індзагі бік мав сторожовий чотири послідовний виконувати роботу по дому листя Раніше має Це матч І їх якість дивитися як їх туго назад три І важко функціонування Півзахисник приглушено будь-хто з них Болонья напад.

але має THE інший КІНЕЦЬ Мартінес відсутність А Золотий можливість має дати Інтер THE вести в THE 65-й хвилина.

Болонья Томмазо Корацца був судити має мати маніпулювати THE м'яч в THE коробка наступні А куточок але Мартінеса поставити зусилля був зареєструвався за Фредерік Равалья.

THE нападаючий мав бренд 17 в все конкурси вгору має що вказати І не вдалося має додати має її вказуючи як Інтер розчарування виріс.

THE Аргентина міжнародний був гострий має ЗРОБИТИ вгору для її міс Коли він їхав з THE м'яч Раніше зйомки Оскільки діапазон, але її постріл пливли просто на THE Болонья перекладина.

THE мертвий кінець залишився має повний день, але Інтер Нарешті зламаний THE мертвий кінець просто два хвилин в розширення.

Фредерік Від Дімарко куточок вибрано поза серпень ВООЗ рожевий Висока І погодився її зусилля вдома.

але THE відвідувачів відповів вісім хвилин Оскільки час Коли Джошуа Зіркзі ламінований на А куточок має THE завантаження Беукема ВООЗ зламаний Будинок Оскільки закрити діапазон має ЗРОБИТИ він 1-1.

І Болонья схоплений інший в THE 116-й хвилина.

Зіркзі продукт інший момент з світіння має бити її людина в Півзахисник Раніше він різьбовий А пропуск через має Ндоє, ВООЗ випадково сколені Еміль Аудеро має дати її бік А 2-1 виграти.