Ісак на місці, оскільки «Ньюкасл» Хоу отримує величезне підвищення в Лізі чемпіонів

Олександр Ісак зробив клінічний удар, принісши «Ньюкасл Юнайтед» перемогу з рахунком 2-1 у «Ноттінгем Форест», і вірить, що «Сороки» можуть піднятися після міжнародної перерви.

Шведський форвард забив пенальті, щоб здобути перемогу на Сіті Граунд, набравши «Ньюкасл» 47 очок у 26 іграх.

Вони відстають від Тоттенхема, який займає четверте місце, на одне очко, на одну гру менше та на п’ять очок випереджають Ліверпуль.

Кілька їхніх гравців розійдуться, щоб представляти свою країну протягом наступних двох тижнів, перш ніж відновиться боротьба за місця в Прем’єр-лізі.

Еммануель Денніс вивів Форест уперед у п’ятничній грі, зробивши якісний гол на 26-й хвилині, але «Ньюкасл» зрівняв рахунок за мить до перерви, коли Ісак пробив з льоту після навісу Джо Віллока.

Елліот Андерсон із «Ньюкасла» не забив гол у середині другого тайму після того, як його одноклубник Шон Лонгстафф потрапив у офсайд під час розіграшу.

Здавалося, він готовий завершити матч на рівні, але необережна гра рукою Мусси Ніахате призвела до пенальті у компенсований час для Ньюкасла, і Ісак не помилився, виконавши впевнений удар з точки.

Відповідаючи на запитання про перерву щодо місць у Лізі чемпіонів, Ісак сказав Sky Sports: «Ми впевнені. Ми пояснили, наскільки важливо підійти до цієї перерви з гарним почуттям.

"Я сподіваюся, що це додасть нам енергії для нашого повернення."

Він відчував, що «Ньюкасла» «не було» в першому таймі, і говорив у роздягальні про необхідність підвищити свій рівень.

"Ми вийшли в другому таймі і змінили нашу гру, ми грали дуже добре, і ми також були винагороджені", - додав Ісак.

Ісак відсвяткував тисячі вболівальників Ньюкасла, які приїхали, і сказав: "Ці пізні переможці - найкращі голи, які можна забивати".

Це була перша перемога «Ньюкасла» в лізі в сезоні після того, як він пропустив перший гол у матчі, хоча в якийсь момент головний тренер Едді Хоу побоювався, що це була «одна з тих ночей».

Коли Хоу пояснили, що ця перемога була першою для його команди в цьому сезоні, він сказав: «Я думаю, це частково тому, що ми були такими хорошими в цьому сезоні. Сезоні ми лідирували багато ігор, але приємно мати можливість мати це у своїй грі».

Форест у боротьбі за виліт втратив на 15 очок від переможних позицій у Прем’єр-лізі цього сезону, і лише Борнмут (17) і Лестер Сіті (19) втратили більше.

Хоу був збентежений рішенням відмовити 20-річному півзахиснику Андерсону в тому, що він став би його першим голом за «Ньюкасл».

«Тоді я не міг у це повірити», — сказав Хау. "Мені потрібно було б сісти і пояснити правила щодо цього. Я розчарований Елліотом, тому що це був би великий момент у його кар'єрі".