Ювентус – Інтер 2:0: Фагіолі забиває в першому старті Серії А, коли бьянконері перемагають у Дербі Італії

Ніколо Фагіолі відзначив свій перший старт у Серії А ключовим голом, коли «Ювентус» здобув перемогу над суперником «Дербі д'Італія» «Інтер» у Турині з рахунком 2:0, випередивши «нерадзуррі» в турнірній таблиці Серії А.

Ювентус та Інтер підійшли до недільної гри на 13 та 11 очок відповідно до вершини Серії А, але нерадзуррі почали більш нагально та втратили кілька явних шансів до перерви.

Однак господарі Массіміліано Аллегрі покращилися після того, як Адрієн Рабіо вивів їх вперед у ході гри, а 21-річний півзахисник Фагіолі закріпив очки, відбивши пізній удар.

Цей результат підняв «Ювентус» вище «Інтер» у п’ятірці лідерів Серії А, залишивши підопічних Сімоне Індзагі, які зайняли друге місце минулого сезону, на сьомому місці.

Лаутаро Мартінес забив широкий удар лівою ногою, коли Інтер добре почав, перш ніж Бремер вразив бокову сітку, коли Ювентус створив рідкісне відкриття на іншому кінці.

Едін Джеко пробив головою з верхнього лівого кута, коли домашня публіка розчарувалася, і Дензел Дамфріс мав вивести «Інтер» вперед, ударом із шести ярдів наближаючись до перерви.

Інтер знову був близький, коли Хакан Чалханоглу змусив Войцеха Щесни виконати акробатичний сейв з дистанції, але Ювентус покарав його марнотратство, коли на 52 хвилині Рабіо перевів удар Філіпа Костича в нижній правий кут.

Гол підніс «Ювентус», якому було відмовлено у другому голі, коли перевірка VAR помітила, що Даніло пограв рукою після його удару з льоту, перш ніж Щесні завадив Мартінесу ногами.

Бьянконері ледь не подвоїли свою перевагу завдяки Костичу, який відбив удар Андре Онана, але серб знову повернув постачальника, коли Ювентус здобув перемогу, забезпечивши Фагіолі омріяний гол.

Що це означає? Відродження Ювентуса триває

Здавалося, що Аллегрі зіткнувся з боротьбою за збереження своєї посади після того, як «Ювентус» легко вилетів з Ліги чемпіонів на груповому етапі, але останніми тижнями «бьянконері» влаштували значне відродження на домашньому фронті.

Тепер «Ювентус» виграв чотири матчі Серії А поспіль, не пропустивши, зберігши чотири поспіль чисті ворота в змаганнях вперше з грудня 2018 року (коли вони зафіксували шість ігор переможної серії).

Тим часом "Інтер" відстає від лідера чемпіонату "Наполі" на 11 очок, і його шанси зробити ще одну серйозну заявку на чемпіонство виглядають невеликими.

Виняткова ефективність для Фагіолі

Оскільки травмований Поль Погба пропустив весь сезон Ювентуса, «бьянконері» жадають нової зірки півзахисту, і, можливо, вони щойно знайшли її у Фагіолі.

Крім того, що він здобув очки своїми останніми зусиллями, «Бьянконері» з академії продемонстрував зібраність, створивши два моменти та реалізувавши командний рекорд 93% із 28 спроб передач.

Рабьо слідує за Платіні та Зіданом

Чудний фініш Рабьо став переломним моментом після того, як «Інтер» контролював перший період, і 27-річний футболіст приєднався до ексклюзивного французького півзахисника, забиваючи за «Ювентус» в італійському дербі.

Напередодні недільної гри легендарний дует Мішель Платіні та Зінедін Зідан були єдиними двома французькими півзахисниками, які знайшли шлях до воріт «б’янконері» проти «Інтера» в матчі Серії А.