Тренер "Ювентуса" Аллегрі скаржиться на "втрачений шанс" після мінімальної поразки в Парижі

Масіміліано Аллегрі був розчарований «втраченим шансом» після того, як його команда «Ювентус» програла ПСЖ з рахунком 2:1.

Здавалося, що кампанія «Юве» в Лізі чемпіонів розпочнеться плавно на «Парк де Пренс», коли гол Кіліана Мбаппе виграв у «ПСЖ» з рахунком 2:0 за 22 хвилини.

Однак неохайний фініш і погана оборона господарів призвели до того, що Ювентус повернувся в гру в другому таймі, а Вестон Маккенні забив гол, щоб скоротити відставання.

Джанлуїджі Доннарумма зробив гарний сейв, щоб запобігти удару Душана Влаховича та Мануеля Локателлі, які були заблоковані біля лінії, і хоча «Юве» пощастило не пропустити більше на протилежному кінці, вони зрештою показали себе добре, незважаючи на поразку від ПСЖ вперше в конкурентному матчі.

Раніше Аллегрі оголосив «Бенфіку», яка у вівторок перемогла «Маккабі» з Хайфи з рахунком 2:0, як головного суперника «Юве» в групі H, але тренер «б’янконері» був остаточно розчарований тим, що не добився результату проти ПСЖ.

"Ми провели хорошу гру, це був втрачений шанс, ми повинні були бути більш чіткими в останні хвилини", - сказав Аллегрі Canale 5, як повідомляє Football Italia.

"Ми повинні були створити більше моментів зліва, ми зробили недостатньо. Ми могли бути небезпечними в тих ситуаціях, коли Маккенні пройшов справа. Ми повинні покращити, це шанс втрачено".

>

Юве лише вдруге за 23 сезони в цьому змаганні програв перший раз у Лізі чемпіонів (W13 N8), також програвши Барселоні у вересні 2017 року (3-0), але після невдачі – зареєструвавши лише два удари менше ніж ПСЖ (13-15) і схоже очікуване значення голів (1,1-1,5), - поділився розчаруванням свого тренера півзахисник Адрієн Рабіо.

"Ми погано почали, у перші 20 хвилин ми страждали", - сказав він через Football Italia. «Ми могли б зробити навіть більше, будучи більш клінічними. Я трохи злий, особливо через перший тайм. Ми пропустили два голи рано, занадто рано, і гра змінилася.

«У другому таймі ми довели, що можемо грати краще, у нас були шанси, але ми повинні продовжувати працювати та думати про «Бенфіку» вдома [у наступній грі].

Нам потрібно попрацювати, знайти правильну систему та правильних гравців на полі, але я думаю, що цього вечора ми виступили краще, ніж у матчах чемпіонату.

На жаль, коли ми програємо, гравців і тренера завжди критикують. Ми добре відреагували в другому таймі, і я задоволений цим, ми показали хороші речі, але нам потрібно працювати, це довгий сезон, і ми знаю це."