Клопп назвав переможця Карвалью «ідеальною відповіддю», хоча «Ліверпуль» навряд чи дотримається терміну

Менеджер «Ліверпуля» Юрген Клопп не міг приховати своєї радості з приводу останнього переможного матчу Фабіо Карвалью проти «Ньюкасл Юнайтед» у середу.

20-річний гравець вийшов з лави запасних і забив гол на 98-й хвилині, принісши «червоним» перемогу на «Енфілді» з рахунком 2:1, коли вони програли дебютанту «Ньюкасла» Александру Ісаку в першому таймі.

Роберто Фірміно зрівняв рахунок після перерви перед пізнім переможцем Карвалью, коли він вдарив м’яч на поперечину з кутового.

Виступаючи на своїй післяматчевій прес-конференції, Клопп визнав, що його команда була не на висоті, оскільки гості намагалися придушити їх, а Ліверпуль зробив лише п’ять ударів у першому таймі.

«Під час гри нам слід було грати більше у футбол», — сказав він. «Ми говорили хлопцям у першому таймі, що завжди, коли ми грали у футбол, це виглядало дуже добре, ми були небезпечні, це було добре.

«Ньюкасл чудово впорався із завданням тиску на нас; їм довелося багато інвестувати, і я думаю, що ми побачили, що це дійсно багато в останні 20-25 хвилин, коли вони почали трохи боротися з інтенсивністю. Але ми повинні були зробити краще.

"Тож ми зрівняли рахунок, і тоді це була просто важка гра, тому що ми мало грали. Усі ваші колеги запитували мене про це, тому я це згадую, усі запитували мене про це - це було просто постійно переривається з якоїсь причини, і це не дає вам імпульсу. Не було жодного шансу, щоб ви набрали імпульсу.< /p>

"Зрештою, я був дуже задоволений моментом, коли ми подавали останній кутовий на 98-й хвилині. Те, що Мо [Салах] і Фабіо зробили з ним тоді, очевидно, було абсолютно винятковим, чудовим голом. Ідеальний момент, який ми забили через 98 хвилин, я вважаю, що це ідеальна відповідь на все, що відбувалося під час гри".

Карвальо приєднався до «Ліверпуля» наприкінці минулого сезону з «Фулхема», і гол був забитий лише через чотири дні після його першого удару за клуб у матчі «Борнмута» з рахунком 9:0 і через день після його 20-річчя.

Він забив двічі в останніх двох іграх", - додав Клопп. «Вчора, день народження. Отже, це, мабуть, кращий тиждень.

Він винятковий гравець, чудовий талант, уже дуже зрілий у багатьох відділах. Тож я дуже радий за нього. Гарві [Елліотт] був найкращим гравцем на полі, а Фабіо вирішує гру. Це багато говорить про талант хлопців».

Однак німецькому тренеру не було чого посміхатися, оскільки він розповів, що його капітан Джордан Хендерсон отримав травму підколінного сухожилля.

Ліверпуль уже позбавлений Тіаго Алькантари, Алекса Окслейда-Чемберлена та Набі Кейти своїх варіантів у півзахисті, тоді як Кертіс Джонс вперше залишився на лаві запасних цього сезону, незважаючи на те, що він не був залучений після того, як сам повернувся після травми.< /p>

Клопп раніше заявляв, що хоче підписати півзахисника до кінця трансферного вікна, яке закінчується в четвер, але, здавалося, був песимістичним щодо цього, незважаючи на втрату Хендерсона через травму.

"Я так не думаю", - відповів він, коли його попросили підписати в четвер. «Але поки є час, ми не повинні повністю закривати двері.

Очевидно, що Хендо травмований, він пошкодив підколінні сухожилля, що абсолютно не допомагає.

"[Це було] настільки погано, що він не міг продовжувати, тому це не була тактична зміна [коли його замінив Карвалью]."