Кіліан Мбаппе святкує свій день народження дублем у перемозі ПСЖ над Мецом

Кіліан Мбаппе бренд її 25 день народження з А розпірка як Париж вул Жермен дохід має переможець манери в Ліга 1 з А 3-1 Будинок перемога на в біді Мец.

Мбаппе мав був А віртуальний пасажир для довго періоди Раніше він смугастий Будинок її Поперше на THE година бренд, І він додано А другий Сім хвилин Оскільки час має ЗРОБИТИ Звичайно з THE балів.

Він був А вітати відповідь Оскільки THE шок з грант А Перерва еквалайзер проти Лілль має THE вихідні І підтримується що ПСЖ п'ять балів вести має THE висока з THE таблиці.

але Мец дав їх проблеми І коротко загроза має сила їх шлях назад в THE гра Після Матвій Удол на чолі Будинок їх тільки мета має зменшити THE дефіцит в THE 72-й хвилина.

ПСЖ боротьба має поворот їх квазіпостійний володіння в шанси рано в THE відкриття період з Вітінья майбутнє найближчий протягом А шалений заклинання в THE відвідувачів вікно.

Мбаппе був би майже звичайно мати виграв А пенальті Після 15 хвилин Коли він був приніс вниз за Мец воротар Олександр Оукіджа в THE коробка, але він втрачено незначно офсайд в THE процес.

Мец майже схоплений А шок вести десять хвилин пізніше Коли THE постійно небезпечний Кевін Фургон Лігво Керкхоф перехрещені в THE коробка І Данило відскочив А на ваш розум проти її власні перекладина.

Мбаппе перфорований її тільки шанс з А розчарування Поперше період в THE Мец стіна, Раніше ПСЖ Нарешті отримано на THE лист результатів п'ять хвилин Після перерва.

Лі Канг-ін вирізати всередині І знайти Вітінья з яких вкрадені Оскільки короткий радіус дії поставити THE Будинок бік 1-0 в спереду.

Мбаппе міг би мати ледве був в THE гра але він завжди рожевий має THE нагода Коли він порахований, розв'язати А 25 метрів ракета на THE година що дав Оукіджа Немає удачі.

Просто Коли THE господарі подивись на разом має круїз має перемога, Мец дав їх щось має думаю приблизно як Удол на чолі Будинок має зменшити THE дефіцит, ТАК THE плавучий відвідувачів сила А Правонаступництво з кути.

але ПСЖ були завжди носіння багато з загроза І Вони Ефективно запечатаний THE заробити в THE 83-й хвилина Коли Мбаппе стрибнув на А бідний назад пропуск має ліфт THE м'яч на THE Мец опікун.

МАЄ круглий вимкнено А пам'ятний ніч для Мбаппе, її 16 років брат Ітан робити її початок Оскільки THE замінники лавка в THE остаточний моменти.