"Лідс Юнайтед" - "Вовки" 2-1: битва Джессі Марша та Бруно Лаге після перемоги "Білих"

Автогол Раяна Айт-Нурі у другому таймі забезпечив «Лідсу» перемогу вдома над «Вовками» з рахунком 2:1 у першому сезоні Прем’єр-ліги на «Елланд Роуд».

Айт-Нурі відбив низький навіс від Патріка Бемфорда у власні ворота, завершивши відсіч Лідса після того, як Родріго скасував ранній удар Даніеля Поденсе перед перервою.

Це не пощастило «Вовкам», які були кращою командою протягом більшої частини другого тайму, перш ніж Айт-Нурі пробив м’яч повз воротаря Хосе Са.

>

Коли французький лівий захисник намагався вибити м’яч від Бемфорда прямо перед воротами, він потрапив під шалений тиск з боку літнього підписання «Лідса» Брендена Ааронсона, якому вперше зарахували переможця у його вражаючому дебюті.

Поденс уже зробив швидкий удар для Вовків, коли він випередив їх на шостій хвилині.

Правий захисник «Лідса» Расмус Крістенсен, один із чотирьох літніх підписань, які дебютували за йоркширський клуб, фінішував другим у гонитві за довгим м’ячем, яким безжально скористалися Педро Нето та «Вовки».

Навіс Нето на дальній штанзі зустрівся з м’яким ударом Хван Хі-Чана головою, а Поденсе – з льоту на газон і під поперечину.

Домашні вболівальники в аншлаговому натовпі на Елланд-роуд вимагали відповіді, і півзахисник збірної США Ааронсон був близький до того, щоб зрівняти рахунок у своєму першому матчі в Прем’єр-лізі, коли його акуратний розворот і удар було відбито в кут.

Літарія "Ліверпуля" через бій "Фулхем" уже залишає "червоних" позаду

Хван послужив попередженням про свою загрозу вперед, влучним ударом через Дієго Льоренте, але він зробив прямий удар у воротаря «Лідса» Іллана Меслієра з голом на повну видимість, і незабаром після цього «Лідс» зрівняв рахунок.

Захисника "Вовків" Айт-Нурі спіймали, коли він коливався у своєму штрафному майданчику, і коли м'яч перейшов до Родріго на правому краю штрафного майданчика, іспанський нападник пробив у штангу з низького кута біля воротаря Са.

Месльє зберіг Лідс рівним у компенсований час першого тайму, коли він запобіг удару Леандра Дендонкера з близької дистанції після ще однієї спритної передачі від Хвана.

Вовки взяли контроль на початку другого тайму, і Месліє знову виручив Лідс, перекинувши Дендонкера головою з кутового над поперечиною.

Лідс намагався зберегти володіння м’ячем, і коли «Вовки» намагалися відновити перевагу, чудовий завершальний підкат Крістенсена позбавив Айт-Нурі чіткого удару по воротах.

Бос білих Джессі Марш надіслав Матеуша Кліха, а пізніше Сема Грінвуда замість Родріго та дебютанта Марка Роки відповідно, і ці зміни привели його команду до життя.

Вони провели свою першу плавну атаку після перерви та вирвали перевагу на 74-й хвилині, коли Айт-Нурі перетворив точний низовий навіс Бемфорда з п’яти ярдів у власні ворота, зробивши рахунок 2-1.

Бемфорд, капітан дня за відсутності травмованого захисника Ліама Купера, потім побачив, як його удар головою після навісу Джека Гаррісона блискуче відбив Са, коли Лідс мчав вперед.

Ааронсон і Бемфорд поступилися місцем Крісенсіо Саммервіллю та Джо Гелхардту, які вийшли на заміну, і Лідс здобув усі три очки в першій грі сезону.