Ліонель Мессі брав участь у гнівному обміні перед інтерв'ю після перемоги Аргентини над Нідерландами

Ліонель Мессі був втягнутий у гнівну розмову з невідомим гравцем голландської сторони за мить до інтерв’ю після захоплюючої перемоги його команди у чвертьфіналі Чемпіонату світу.

Після драматичної нічиєї 2-2 після додаткового часу Аргентина в підсумку перемогла по пенальті, що викликало сцени шаленого святкування на полі та поза ним. Однак під час зустрічі між двома сторонами спалахнула напруженість, і обидві групи гравців і персонал кілька разів вступали у фізичні сутички.

Після матчу Мессі зняли, як на когось гнівно дивиться. Потім він сказав іспанською: «На що ти дивишся? Давай, дурню». Журналіст каже йому: «Заспокойся, Лео», перш ніж нарешті розпочнеться інтерв’ю.

Іспанський арбітр Матеу Лахоз, здавалося, вийшов з-під контролю протягом усієї гри і видав надзвичайно 16 жовтих карток і одну червону, а голландський захисник Дензел Дамфріс був вилучений з поля після фінального свистка.

Навіть Мессі, який так часто виступає спокійним голосом у хаосі, прицілився в Лахоза за його показ після гри. «ФІФА не може поставити цих арбітрів на такий матч. Він не справляється з цим завданням». сказав Мессі. Він також розповів про півфінальний поєдинок проти Хорватії, додавши: «Хорватія показала, що вона чудова команда. Іноді вони грали на рівних з Бразилією.

Ця команда давно працює з одним тренером, і вони дуже добре знають один одного. Ми потроху прогресуємо. Ми дуже щасливі».

Рефері Лахоза критикували гравці та експерти з усього світу. Ведучий BBC Гері Лінекер написав у Twitter: "13 жовтих карток. Цей арбітр завжди любив бути в центрі уваги. Він змушує Майка Діна виглядати сором'язливим".

І Серхіо Агуеро також долучився, сказавши: «Як цей рефері любить бути в центрі уваги, Боже мій».

Здавалося, що Аргентина прямує до чотирьох останніх після того, як у першому таймі Науель Моліна забив удар, а Мессі з пенальті у другому таймі програв з рахунком 2:0.

Але голландці відіграли один удар завдяки колишньому нападнику Бернлі Воуту Вегхорсту, а потім той самий гравець неймовірно зрівняв рахунок на 110-й хвилині й продовжив додатковий час. Проте прориву не було, і після того, як Нідерланди пропустили свої перші два пенальті, Лаурато Мартінес став героєм Аргентини, забив п’ятий гол, щоб забезпечити перемогу.