Лопетегі насолоджуватиметься пізньою перемогою на «дві-три години», оскільки Лемпард стверджує, що «Евертон» — «найкраща команда»

Новий тренер "Вовків" Хулен Лопетегі не обдурений їхньою перемогою над "Евертоном" з рахунком 2:1 і наполягає, що він і його гравці можуть дозволити собі бути щасливими лише кілька годин.

Раян Айт-Нурі, який вийшов на заміну, підняв клуб з нижньої частини турнірної таблиці, здобувши першу виїзну перемогу після візиту на Гудісон Парк у березні, забив гол у контратаці на п’ятій хвилині компенсованого часу.< /p>

Лопетегі у своїй першій грі в Прем’єр-лізі після переходу на посаду Бруно Лаге був задоволений тим, як його команда відреагувала на удар головою Єррі Міни на сьомій хвилині, коли Даніель Поденсе зрівняв рахунок у середині першого тайму.

Незважаючи на перемогу, колишній тренер збірної Іспанії знає, що попереду ще багато роботи.

Він сказав: «Ми знали, що це важке завдання проти хорошої команди, але вони забили гол і продемонстрували хороший менталітет. Вони не думали про це і продовжували працювати над цією ситуацією.

"Це буде дуже важливо для нас і нашої впевненості. Ми щасливі, але щасливі лише сьогодні."

«Нам це сподобається, але це лише три очки, і ми знаємо, що попереду нас чекає дуже складне завдання, і ми продовжуватимемо працювати над покращенням багатьох речей.

"Я знаю нашу позицію. Нам потрібні хороші новини для наших уболівальників, і ми дуже раді за наших уболівальників і особливо за моїх гравців, тому що вони багато постраждали, і вони повинні більше вірити в себе.

Але це лише один крок. Ми в поганому становищі, і ми повинні бути готові завтра вранці, щоб почати думати про Манчестер Юнайтед.

«Ми повинні насолоджуватися нашою перемогою, але ми ще нічого не зробили.

«Коли ми виграємо, ми радіємо дві-три години, не більше».

Перемога посилила тиск на тренера Евертона Френка Лемпарда, чия команда може опинитися в останній трійці, коли вони поїдуть до Манчестер Сіті цими вихідними після шести поразок в останніх восьми іграх чемпіонату.

Вони забили лише 12 разів у 16 ​​матчах, і оскільки нападник Домінік Калверт-Льюін досі не вийшов, це викликає серйозне занепокоєння для боса «Ірисок».

"Я вважаю, що ми провели досить хорошу гру, ми були кращою командою і мали відносний контроль над великими іграми з точки зору володіння м'ячем і шансів", - сказав він.< /p>

На жаль, якщо ви не клінічні, подібні речі можуть траплятися у футболі, і врешті нас вдарили.

"Це (відсутність голів) викликає занепокоєння, схоже на те, що ви не можете бути клінічними, тому це важко, тому що це не дає вам комфортної гри, коли ви забиваєте цілі.

>

"Це проста справа".

Докладніше: Криза Манчестер Юнайтед, перевага Ліверпуля в титулі: 16 висновків із 66 голів Boxing Day 1963