"Ман Юнайтед" - "Ноттінгем Форест" - 3:0: Рашфорд допомагає господарям підтримувати темп Ліги чемпіонів

Маркус Решфорд продовжив свою багату форму, коли «Манчестер Юнайтед» наблизився до чотирьох лідерів Прем’єр-ліги, перемігши «Ноттінгем Форест» з рахунком 3:0.

Решфорд, щойно закінчив вражаючу кампанію на чемпіонаті світу з Англією, забив перший гол і зробив другий для Ентоні Марсьяла, коли «Юнайтед» наблизився до «Тоттенхема», який став четвертим.

Він був поза полем, коли Фред додав блиску перемозі, яку очолив Решфорд.

25-річний гравець повернувся до своєї найкращої форми цього сезону та забив свій восьмий гол у 13 іграх за клуб і збірну, виглядаючи справжньою загрозою протягом усієї гри.

Те, як він поєднувався з Марсіалем і Антоні в атаці, свідчить про те, що «Юнайтед» добре вийде без покійного Кріштіану Роналду.

З огляду на можливість доповнення наступного місяця, команда Еріка тен Хега докладе всіх зусиль, щоб пробитися в ці місця в Лізі чемпіонів і залишитися там на другу половину сезону.

Для Фореста, який забив гол за допомогою VAR, ця гра пройшла дещо краще, ніж востаннє, коли вони протистояли «Юнайтед», коли вони програли з рахунком 8:1 у 1998 році, але вони залишаються в межах трьох останніх і Челсі прийде на Новий рік День, це не може бути простіше.

Пропустивши шість від "Манчестер Сіті" та п'ять від "Арсеналу", команда Стіва Купера прибуде на "Олд Траффорд" із передчуттям того, що буде далі.

Вони відчули, чого очікувати на четвертій хвилині, коли Уейн Хеннесі, який вперше стартував у Прем’єр-лізі з січня, перетворив удар Тайрелла Маласіа на штангу.

Наступні 15 хвилин були справді багатообіцяючими для Форест, оскільки вони досліджували Юнайтед, не маючи жодної перспективи створити щось, а потім усе розвалилося за чотири хвилини.

Господарі вийшли вперед на 19-й хвилині, забивши гол прямо з тренувального майданчика, коли Решфорд помчав до передньої стійки, щоб зустріти нижній кут Крістіана Еріксена та пробив у дальній кут, щоб зрівнятися з Еріком Кантоною, який забив 64 голи Прем'єр-ліги за Юнайтед.

Усього через 185 секунд рахунок був 2-0, коли «Юнайтед» провів блискучу контратаку, цього разу виступаючи Решфорд, порушивши темп, а потім вийшовши на Марсьяла, чий низовий удар викривився в руках Хеннесі, який не хоче . надто нетерпляче побачити повтори.

На жаль для Фореста, представник VAR Роберт Медлі переглянув численні повтори голу, який Форест вважав забитим за п’ять хвилин до перерви.

Ренан Лоді виконав запрошуючий навіс, який Раян Єйтс, здавалося, направив головою у дальній кут.

Однак Медлі спочатку перевірив м’яч рукою на Єйтсі, коли його рука була витягнута, а потім, коли стало очевидно, що м’яч відлетів від Віллі Болі на його шляху, він вирішив, що захисник перебуває в офсайді, а Форесту було відмовлено перший гол на виїзді з серпня.

Форесту потрібен був гол на початку другого тайму, і вони ненадовго загрожували, але «Юнайтед» продовжував створювати важливі моменти.

Решфорд був у середині ще одного флеш-брейку, подаючи Бруно Фернандеса, який запустив Антоні, але Хеннесі зробив хороший сейв.

Воротар, який грав свою першу гру після того, як його вилучили за Уельс на Чемпіонаті світу, був зайнятий і частково компенсував цю помилку в першому таймі, зробивши серію сейвів для підтримки на двох.

Він завадив Решфорду ногами, завадив Марсьялю, зробивши розумний сейв, а потім перевернув невдалий удар Каземіро.

Здавалося, що підопічні Тен Хега повинні будуть задовольнитися двома, але Фред забив гру в останні п’ять хвилин, спокійно реалізувавши після вмілого пасу Каземіро.