«Манчестер Юнайтед» здається дуже комфортним, коли Каземіро смикає за ниточки

Манчестер Юнайтед не мав особливих труднощів подолати прохолодний Ноттінгем Форест, а Каземіро додав нотку холоднокровності їхньому півзахисту.

Зверху стає тісно. Після перемоги над «Ноттінгем Форест» на «Олд Траффорд» з рахунком 3:0 «Манчестер Юнайтед» відстає лише на одне очко від четвертого місця в Прем’єр-лізі та всього на чотири очки від «Ньюкасл Юнайтед», який посідає друге місце. Вони все ще відстають від «Арсеналу» на 11, але комфортна перемога над сильним, але зрештою досить доблесним суперником із відсутністю кількох ключових гравців більше ніж будь-що інше сказала нам, що «Юнайтед» — команда, яка прямує в правильному напрямку.

Манчестер Юнайтед кращий, ніж минулого сезону, але планка настільки низька, що їм доведеться залишатися в підвішеному стані, щоб не подолати її. Вони й надалі здатні розчаровувати, останній приклад цього – на «Вілла Парк» у передостанній грі Прем’єр-ліги, але, схоже, на «Олд Траффорд» нарешті є план. Ерік тен Хег покращив гравців, чия кар’єра була під загрозою повного застою, тоді як новачки були успішно інтегровані.

Очевидно, що найбільша причина конфлікту протягом першої половини цього сезону, відволікання, без якого вони могли б обійтися, тепер розірвало зв’язки та зникло. Їхні трансферні угоди були хорошими, хоча протягом літа вони не отримали гравця, якого шукали більше, ніж будь-кого іншого. Навколо майбутнього клубу існує певна невизначеність щодо того, хто стане новими власниками, але це, схоже, навряд чи буде швидким процесом. Вони все ще трохи далекі від завершеної статті, але вони рухаються в правильному напрямку, і Арсенал вже продемонстрував цього сезону, наскільки швидко може змінитися доля в сучасній грі, якщо ви досить кмітливі на трансферному ринку. /p>

Ноттінгем Форест увійшов до зимової перерви, трохи відновившись, набравши сім очок у останніх чотирьох іграх, перш ніж усі розійшлися своїми шляхами, зігравши внічию з Брентфордом і вигравши над Ліверпулем і Крістал Пелас. Вони потребували цього. Навіть це, за допомогою інших результатів, залишило їм місце в нижній частині Прем'єр-ліги, а лише кризовий клуб "Саутгемптон" був нижче.

Легко критикувати Форест за їхнє унікальне рішення підписати 23 нових гравців протягом літа, але зараз ми наближаємося до половини в Прем’єр-лізі, і хоча вони здавалися трохи послідовнішими раніше в середині сезону, вони залишаються надто схильними до базових колективних промахів. Захист «Фореста» зробив це двічі в середині першого тайму, коли захист заснув після кутового та був спійманий на перерві атакою, яка вдарила їх, як гарячий ніж крізь масло.

Два голи «Манчестер Юнайтед» у першому таймі були добре інтегровані та оживлені. Крістіан Еріксен з нижнього кута зустрівся з чудовим ударом збоку від Маркуса Решфорда після шикани на тренувальному майданчику для першого голу. Підкат і передача Каземіро почали рух, який звільнив Решфорда зліва, щоб знайти Антоні Марсьяля для другого. Але робота в «Юнайтед» ще триває, і вони дозволили Форесту повернутися на завершальній стадії першого тайму, що призвело до очікування рішення VAR, коли Раян Єйтс ударом головою з нижньої сторони спричинив офсайд Віллі Болі та всередині. Рішення було прийнято деякий час, але воно було принаймні правильним.

Значна частина другого тайму проходила в повільнішому темпі. Форест не забивав голів на виїзді в Прем'єр-лізі з 20 серпня. Імовірність того, що вони закриють дефіцит у два м’ячі, була практично неіснуючою, звичайно після того, як гол Єйтса було скасовано. Але вони не згиналися. Дійсно, вони віддавали так само добре, як отримували під час другого тайму, особливо на його ранніх стадіях.

Але оскільки Форест грав не дуже погано, вони рідко загрожували протягом другого тайму і протистояли команді Манчестер Юнайтед, яка, здавалося, була цілком задоволена тим, що мала. За три хвилини до кінця Каземіро, гравець, який більше, ніж будь-хто, приніс відчуття спокою в оборонний півзахист Юнайтед цього сезону, проскочив абсолютно ідеальний пас через оборону Форест, щоб Фред згасив будь-які надії, що залишилися на «невероятне».

Це був не такий хаос, який Форест зазнав у Манчестер Сіті, Лестері чи Арсеналі, і, можливо, було б оптимістично вірити, що вони могли забезпечити перемогу в цій грі. Але хоча вони добре грали протягом другого тайму, ці моменти колективної оборонної невдачі просто не можуть дозволити собі продовжувати.

Неважко зрозуміти, що їхня різниця м'ячів на шість менше, ніж будь-хто інший у всьому дивізіоні. Захист - це команда в команді. Коли ви створюєте повну ігрову команду з...