Мессі може знову стати найкращим гравцем світу – Гальтьє

За словами боса ПСЖ Крістофа Гальтьє, Ліонель Мессі продемонстрував у матчі з Ніццою, що у нього є достатні якості, щоб знову стати найкращим гравцем у світі.

Збірна збірної Аргентини відкрила рахунок у перемозі ПСЖ з рахунком 2:1 у Лізі 1 на Парк де Пренс у суботу, виконавши штрафний удар з 22 ярдів, який він виграв сам.

Це був перший удар Мессі зі штрафного за ПСЖ після прибуття з Барселони в серпні 2021 року та 60-й у його кар’єрі за клуб і збірну.

Після невтішної дебютної кампанії у столиці Франції Мессі забив п’ять голів і зробив сім результативних передач у своїх перших дев’яти матчах у Лізі 1 цього сезону.

І після того, як уперше забив у послідовних матчах чемпіонату як гравець ПСЖ, Галтьє підтримав семиразового володаря «Золотого м’яча», щоб зберегти стабільність.

"Мені неймовірне задоволення бачити його щоранку на тренуванні", - сказав Галтьє на своїй післяматчевій прес-конференції. «Він добре грає і щасливий кожен день, коли тренується.

Він гравець, який завжди мав звичку забивати багато голів за сезон. Цього року він відновив смак забивати і став вирішальним для нас.

«Якщо він зможе знову стати найкращим гравцем у світі, я б сказав «так», тому що він у неймовірній формі та добре підготовлений.

«Він має стосунки з товаришами по команді, які роблять його щасливим. Коли він щасливий, він грає; коли він виступає, він може досягти стандартів, які бачив протягом усієї своєї кар’єри».

Неймовірний удар Мессі був скасований Гаетаном Лабордом через дві хвилини після початку другого тайму, а потім ПСЖ був сильно розчарований Ніццою, стороною, яку Галтьє покинув, щоб приєднатися до ПСЖ у липні.

Але Кіліан Мбаппе став переможцем гри з лави запасних, виконавши на 83-й хвилині єдиний удар у створ воріт, і ПСЖ обігнав Марсель на вершині.

Відповідаючи на запитання про його рішення розпочати з Мбаппе на лаві запасних після повернення з Франції, Гальтьє сказав: «Він отримав ногою в стегно в матчі проти Данії.

"Він повернувся в середу, і мав лише 48 годин на відпочинок. Сьогодні у нього все ще була гематома на стегні. Він відчував це побоювання, але все ще був доступний для команди.

>

«У мене була така сама дискусія з Ліонелом, коли він повернувся до збірної [для Аргентини]. На відміну від Кіліана, він не отримав травми, коли був у від’їзді».

ПСЖ тепер має 25 очок після дев'яти ігор без поразок, щоб розпочати кампанію, що збігається з їхніми попередніми найкращими стартами в кампаніях 2017-18 і 2018-19.

Однак це були не всі хороші новини для парижан, оскільки Ренато Санчес протримався лише 16 хвилин після того, як вийшов з лави запасних, посилюючи проблему травми.

«Ренато відчув невелике розтягнення лівої ноги під час ковзання», — сказав Галтьє. «Це його ліва нога, тобто та сторона, де він був раніше поранений.

"Він повертався після травми і вважав за краще знятися, ніж залишитися. Щодо серйозності травми, поки що занадто рано говорити".