OL Reign здобув титул NWSL Shield, перемігши 3-0 над Orlando Pride

OL Reign NWSL Shield Orlando Pride United States Womens FootballІлюстрація Tushar Dey

СІЕТЛ: Три голи від нападників Меган Рапіно, Джордін Уитема і Бетані Балсер підбадьорювали Lumen Field минулої суботи ввечері, коли OL Reign втретє за десятиріччя виграв NWSL Shield перед рекордним натовпом у 10 746 глядачів, випередивши на полюсі суперників із західного узбережжя Portland Thorns.

Щит присуджується команді, яка набрала найбільшу кількість очок наприкінці регулярного сезону. Thorns, випереджаючи Reign на одне очко, були фаворитами на перемогу, лідируючи в турнірній таблиці NWSL перед суботньою грою проти Gotham FC з Нью-Йорка/Нью-Джерсі, яка після невдалого сезону фінішувала в кінці таблиці.

Однак несподіваний сплеск непохитної енергії від Готема призвів до того, що вони забили свій перший гол за 527 хвилин і вивели «Торнс». Thorns оговталися та заявили про перевагу 2-1 перед перервою, але Ґотем зібрався та зрівняв остаточний рахунок 3-3, позбавивши їх вирішальних 3 очок. Пізніше капітан Мішель Бетос сказала, що, на її думку, щит може бути вручений Портленду після гри, і що її команда не хоче, щоб Західне узбережжя "гуляло на задньому дворі Готема".

>

The Reign просто потребувала перемоги, щоб отримати Shield, і показала рішучу та радісну гру, щоб завершити пекучу серію в кінці сезону, уклавши угоду в першому таймі. Не програючи в дев’яти іграх поспіль, команда Сіетла перевернула 2022 рік після хиткого початку.

Меган Рапіно відіграла вирішальну роль у цій історії, забивши 7 голів у 8 іграх поспіль. Вона відкрила перший гол на 8-й хвилині, створений молодою канадською зіркою Джордін Уитема. Уитема послідував на 24 хвилині, а Бетані Бальсер поховала надії гостей на 31 хвилині. І Бальсер, і Рапіное лідирують у клубі за кількістю голів у сезоні, по сім голів кожен. Решта гри була відточеною вправою утримати розчарованого Орландо на відстані та дістатися до фінішу з...