Поттер визнав, що "Челсі" пропустив літнє підписання, яке "приносить щось інше"

Грем Поттер похвалив Уеслі Фофану після того, як захисник забив єдиний гол, коли «Челсі» переміг «Лідс Юнайтед» з рахунком 1:0 на Стемфорд Брідж.

Захисник вперше вийшов у стартовому складі після травми коліна в грі «Челсі» проти «Мілана» на груповому етапі Ліги чемпіонів у жовтні.

Фофана замінив Сілву, який, як очікується, вибув приблизно на шість тижнів.

Поттер, який побачив, як його команда перемогла вперше за шість ігор проти Лідса, підкреслив потенціал Фофани бути прикладом у відсутність Сілви після його трансферу з Лестера цього літа за 75 мільйонів фунтів стерлінгів.

Челсі боровся за згуртованість як у захисті, так і в атаці під час свого нещодавнього спаду, але на тлі чудової гри Лідса Фофани підсумовано покращення продуктивності за всіма напрямками.

>

"Ми сумували за Веслі", - сказав Поттер. «Це була домашня гра Мілана, коли він отримав травму, це було дуже давно.

"Він привносить щось інше, свою фізичність, він захищає широкі відкриті простори, він дозволяє вам захищатися трохи вище на полі, тому що у нього є ритм і фізичність, щоб відновитися.

"Він може добре атакувати м'яч. Він молодий гравець, він адаптується до "Челсі". У нього є індивідуальність".

«Челсі» домінував у першому таймі, а до перерви міг бути два: Жоао Фелікс влучив у поперечину, а Кай Хаверц не влучив після виходу один на один з Іланом Меслієром у ворота «Лідса».

>

У другому таймі гра стала більш напруженою, оскільки господарям пощастило не втратити перевагу, коли Каліду Кулібалі заблокував Джорджініо Раттера, коли той пробив по воротах після навісу Люка Ейлінга.

>

Це було б жорстоко для Поттера, який чекав 48 днів, щоб побачити, як його команда забить гол на Стемфорд Брідж, а потім оцінив, як гравці вели гру, оскільки гра тривала в останні 15 хвилин напруження.

Хлопці викладаються на повну, — сказав Поттер. «Ми граємо проти однієї з найкращих команд ліги з точки зору інтенсивності. Якщо гра почне перетворюватися на гавайський футбол зверху вниз, це може стати для нас проблемою.

"Але вони витримали. Публіка була чудовою, вони хочуть, щоб ми грали добре. Вони хочуть, щоб ми вигравали з більшим комфортом, і ми всі хочемо цього. Це не так легко зробити".

"Ми добре почали гру, створювали моменти. Гол був приємним моментом для всіх нас. Другий тайм був, мабуть, трохи "нам є що втрачати", тоді ви очікуєте, що ми виграємо у нас було. Для гравців справді добре виграти гру й мати таке відчуття.

"Це гарний триочковий, важливий триочковий. Це добре для впевненості, добре для морального духу. Хлопці страждають, тому що вони піклуються, вони роблять це. Наші вболівальники також постраждали.

"Це був важкий час для нас. Перемога дає нам шанс відновитися та підготуватися до масштабної гри (проти "Боруссії Дортмунд") у вівторок увечері.

Головний тренер «Лідса» Хаві Грасія, відповідальний за другу гру Прем'єр-ліги, висловив розчарування тим, що його команда не змогла отримати щось після того, як витримала тиск з боку «Челсі» в першому таймі.

"Я пишаюся ними", - сказав він. «Звичайно, нам потрібно багато чого покращити. Але якщо проаналізувати гру, то в перші 30 хвилин суперник був кращим, домінував у грі та володінні м’ячем.

"Вони створили два чисті моменти, перекладину та сейв. Після цього моменту ми виросли з м’ячем, володіли м’ячем. Ми створювали моменти. У другому таймі все було схоже.

"У них були свої моменти. Гол був забитий з кутового, і ми намагалися до кінця. Команда показала характер і настрій. На мій погляд, це була сьогоднішня різниця, кутовий удар. Більше нічого сказати не можу. "

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: перемога «Челсі» дає Поттеру час, але це не змінить його думки