Поттер каже, що «відповідальні» зірки Челсі «зрозуміли», що вони не грають на потрібному «рівні»

Головний тренер «Челсі» Грем Поттер радий розпочати кампанію своєї команди в Лізі чемпіонів і похвалив свою команду за «фантастичну роботу».

У середу ввечері "Сині" виграли у "Мілана", обігравши чемпіона Італії з рахунком 3:0.

Це була перша перемога клубу в цьому сезоні та перша перемога Поттера в його тренерській кар'єрі.

Його дебют на посаді головного тренера "Челсі" відбувся в Європі, проте минулого місяця його команда не змогла перетнути лінію проти "РБ Зальцбург" на "Стемфорд Брідж".

Гра проти «Мілана» виявилася комфортнішою, ніж очікувалося, хоча Поттер визнає, що його команда почала нервово.

"Це була добра ніч для нас", - сказав він BT Sport. «Ми повинні були зіграти добре. Ставлення та застосування гравців були фантастичними. Для нас це була дуже важлива перемога.

"Я думав, що ми почали трохи нервувати протягом приблизно п'яти хвилин. Це був лише результат нашого бажання грати добре. Але потім ви побачили апетит гравців.

"Ми взяли контроль і мали певну загрозу. Перший гол був важливим. У другому таймі нам довелося починати трохи на задньому плані. Ми трохи постраждали, це було добре, і другий гол дозволив нам трохи подихати.

«Чистий лист, три голи. Характер гравців був хорошим».

Літнє підписання Уеслі Фофана відкрив рахунок до травми, і Поттер каже, що він матиме краще уявлення про ступінь травми після комп’ютерної томографії завтра.

Колишній тренер «Брайтона» сказав: «Нам потрібно буде відсканувати це завтра. Подивіться, як воно. Поки що немає про що повідомляти. Єдине розчарування вечора».

Поттер похвалив свою команду за те, що вона усвідомила, що їм потрібно покращити свою гру. Не лише через чоловіка, який кричав із технічної зони.

«Загалом це була хороша команда», — додав Поттер. «Окрім кінця першого тайму, у них було небагато моментів. Це багато говорить про те, як ми захищалися як одиниця. Це була важлива перемога, але попереду ще довгий шлях у змаганні.

"Хлопці були дійсно відкритими, відповідальними, чесними та фантастичними для роботи. Вони зрозуміли, що вони не на висоті. Це чудово з тренерської точки зору." >

Грем Поттер успішно пройшов перше домашнє випробування "Челсі"

П'єр-Емерік Обамеянг забив двічі в такій кількості матчів, і це був його перший гол у Лізі чемпіонів після того, як у 2017 році він забив у ворота «Реала» за дортмундську «Боруссію».

Колишній капітан «Арсеналу» був юнаком у «Мілані», але не зміг потрапити в першу команду.

У середу він вперше зустрівся зі своїми колишніми роботодавцями, і він зізнався, що це був «дивний» досвід.

Це був непростий матч, - сказав Обамеянг. "Вони добре грали в першому таймі. Потім ми зберегли інтенсивність на дуже високому рівні. Ми були впевнені.

"Безумовно [розважаюся в "Челсі". Почуваюся добре. Усі гравці та персонал мене дуже прийняли.

«Було трохи дивно грати проти них [Мілана] після багатьох років, але це футбол.

"Перший гол був справді важливим. Він додав нам сили та впевненості для гри. Ми знали, що нам потрібно було зробити проти "Мілана". У них також чудові нападники. Захисники виконали сьогодні чудову роботу.

«Легше, коли ти виграєш ігри. Атмосфера зараз дуже хороша. Ми спробуємо продовжити».

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: "Шпори" та Антоніо Конте залишаються неспокійними друзями, поки італієць завдає удару