Рафінья забиває, коли Барселона перемагає Лас-Пальмас до 10

Це Рафінья Друга частина мета допомогти Барселона краю поза 10 чоловіків Туз Пальмас 1-0 має закрити THE розрив на Ліга керівники Справжня Мадрид має п'ять балів.

Барселона бачив два цілі з крейдою вимкнено для офсайд І Роберт Левандовський удар THE бар але Туз Пальмас мав воротар Альваро Valles червоний картку для А сирий виклик на Рафінья поза її коробка Після 25 хвилин.

Хаві бік були не в змозі має спочатку писати з великої літери на THE додатковий людина але Жоао Фелікс прийшов вимкнено THE лавка І надається А делікатно зважений м'яч на THE висока для Рафінья має голова в THE чистий в THE 59-й хвилина.

Фелікс міг би мати дано Барселона декілька дихання спальня але змовилися має удар THE мета рамка Оскільки пряма наводка, прямо, рішуче, категорично діапазон. однак, THE господарі розширений їх небитий бігати в все конкурси має 11 збігів.

THE каталонська гіганти були далеко Оскільки їх найкращий проти центральна частина опозиція ВООЗ є ЗАРАЗ без перемоги в їх останній півдюжини ліга Ігри але Вони мати сторожовий тиск на справжній, ВООЗ вітати Спортивний Більбао на неділя.

Барселона почати сильно на СУБОТА ніч як Левандовський був повідомили офсайд Раніше лущення на І ТАК Знову Після канавки Будинок в THE п'ятий хвилина, заперечувати його А 21 мета з THE кампанія.

Вони мав THE м'яч в THE чистий один раз більше Після 20 хвилин Коли Левандовський отвор вниз на мета Раніше взяти початок вгору Рафінья, ВООЗ послизнувся всередині І розкол поза межами Valles тільки для THE помічник прапор має йти вгору.

Поки Рафінья був на стороні Коли дано THE м'яч за Левандовскі, THE Бразильський був ясно офсайд Коли її товариш по команді був спочатку поставити через І VAR підтверджено THE офіційний оригінальний рішення.

Якщо THE господарі фетр важко робити за, Вони були дано А бустер Коли Valles був дано її гуляти замовлення Після поспішаючи поза з її мета І розлити Рафінья, ВООЗ мав на пружинах THE офсайд пастка як він спробувати має засувка на має Сергій Роберто через м'яч.

Valles І Туз Пальмас гірко протестував арбітр Матео » від Busquets червоний карта але THE воротар отримано немає з THE м'яч Раніше очищення поза Рафінья І VAR підтримується THE рішення, вихід THE відвідувачів вниз має десять гравців для більше що А годину.

THE звільнення спрямований має THE вилучення з Мунір Ел Хаддаді І вступ з Аарон Ескандель, ВООЗ був скоро побитий за Левандовскі на ваш розум але THE рамка з THE мета прийшов має THE воротар порятунок.

Рафінья перфорований широкий але незважаючи на все їх домінування, Барселона були дано А майор налякати на THE інсульт з Половина часу Коли Сол Коко штрафний удар спалахнув дробово широкий.

Фелікс був надісланий на для Фермін Лопес незабаром Після THE реприза І THE в оренду Атлетіко Мадрид Раніше мав А закрити миттєвий вплив як її вправний чіп ззаду THE захист спрямований має Рафінья сканування в І назва поза межами Ескандель має Нарешті ламати Туз Пальмас опір.

Барселона пішов в дослідження з А другий І інший дражнити доставка Оскільки Фелікс був зустріч за компаньйон замінити Ферран Торрес, хоча її зусилля був ДОБРЕ зареєструвався за Есканделл.

Фелікс стертий її блокнот за тупіт проти THE перекладина всередині THE шість метрів площа, з THE м'яч гарматний постріл вимкнено від Escandell ПРАВИЛЬНО нога, THE робота ТАК THE замінити воротар ВЛІВО нога Раніше бути видалено.

що міс міг би мати прийти назад має переслідувати його мав замінити Альберто Молейро знайти THE ПРАВИЛЬНО бік з THE чистий Після Вирізати всередині І кріплення назустріч мета, але Барселона були здатний має повісити на І залишитися в відстань з Справжня з вісім сірники з THE сезон залишилося.