Решфорд вражає, коли збірна Англії завершила груповий етап, перемігши Уельс з рахунком 3:0

Англія вийшла в 1/8 фіналу Чемпіонату світу з переконливої ​​перемоги над Уельсом з рахунком 3:0.

Два голи Маркуса Решфорда та перший гол півзахисника Філа Фодена дали англійським уболівальникам привід радіти у вівторок увечері. Тепер вони зустрінуться з Сенегалом у другому раунді в неділю ввечері.

Матч був майже кульмінаційним, оскільки «Три леви» все ще збиралися пройти до 1/8 фіналу, за винятком повної катастрофи.

Для Ґарета Саутгейта та його друзів було життєво важливо показати вболівальникам Англії гру, якою вони можуть пишатися після невдалої гри проти США в п’ятницю.

Уельсу потрібна була перемога з різницею в чотири голи, а США чи Ірану потрібна була перемога в іншій груповій грі, щоб Англія вилетіла. Раніше стало зрозуміло, що валлійці не запропонують багато, і єдине питання, яке потрібно було вирішити, полягало в тому, чи Англія очолить групу чи фінішує другою.

Гарет Бейл був вилучений у перерві після того, як отримав травму. Він часто був рушійною силою, яка допомогла Уельсу виграти свій перший чемпіонат світу з 1958 року, але він виглядав неспокійним протягом усіх 45 хвилин.

Джордан Пікфорд провів дуже спокійний вечір у воротах Англії. Єдиний раз, коли він боровся, це коли удар Джо Аллена раптово змінив напрямок після відбиття Гаррі Магуайра. Воротар Евертона продемонстрував, що він гостріший, ніж будь-коли, і швидко повернувся, щоб відштовхнути м’яч від небезпеки.

Маркус Рашфорд розпочав гру, і його перший шанс був у першому таймі, коли він переслідував ідеальний пас від Гаррі Кейна. Зірка «Юнайтед» намагався перекинути м’яч повз нападаючого Вільямса, який вийшов замість вилученого Вейна Хеннесі, але воротар став на шляху.

П'ять хвилин після початку другого тайму Решфорд відкрив рахунок у глухий кут, влучним ударом зі штрафного з 25 ярдів. М’яч був ліворуч від центру на краю штрафного майданчика, і нападаючий перекинув м’яч через стінку в дальній кут сітки.

Через хвилину Англія подвоїла свою перевагу завдяки чудовому ходу Філа Фодена. Маркус Решфорд підбіг, щоб відновити м’яч, що заблукав, у останній третині валлійців і зробив короткий пас на Гаррі Кейна.

Кейн відібрав м'яч від обмежувальної лінії на правому фланзі та чудово пробив у ворота. Фоден не помилився і забив м’яч у ворота.

Решфорд забив свій другий гол у грі на 68 хвилині. Провівши м’яч через захист валлійців, Решфорд пробив усередину правого флангу, взяв захисника не з тієї ноги та пробив м’яч між ніг Вільямсу.

Тепер «Три леви» виходять у другий раунд і зустрінуться з Сенегалом у ніч на неділю. У 1/8 фіналу до них приєдналися США, які обіграли Іран, забив один гол Крістіана Пулішича з Челсі.