"РБ Лейпциг" - "Манчестер Сіті" 1:1: про що говорили, коли Пеп Гвардіола пережив крах у другому таймі в Німеччині?

Хоча «Манчестер Сіті», можливо, сподівався розпочати свою пригоду в плей-офф Ліги чемпіонів з першого матчу на чужому полі, команді Пепа Гвардіоли врешті-решт довелося задовольнитися однією грою, яка зіграла внічию 1:1 проти «РБ Лейпциг».

Хоча гіганти Прем’єр-ліги, можливо, чудово почали, коли Ріяд Марез забив гол на 27-й хвилині, «Небесно-блакитним» не вдалося відтворити подібний рівень після повернення з полудня.

Незважаючи на те, що «Сіті» домінував у стартових матчах і впевнено займав першу позицію, щоб визначити раннього бомбардира Ліги чемпіонів, «Сіті» буде хвилюватися через крах у другому таймі на «Ред Булл Арена».

Чипляючись за тупикову ситуацію в першому матчі, коли центральний захисник Йоско Гвардіол вирушив додому за 20 хвилин до фінального свистка, Гвардіола шукатиме набагато більш акуратну гру, коли його команда повернеться на Етіхад 14 березня.

Відкинувши те, що вони вважали б прекрасною можливістю в середу ввечері, ми подивилися на основні теми для розмови.

Виїзні проблеми "Сіті" в Лізі чемпіонів тривають

Хоча "Манчестер Сіті", можливо, відкрив цьогорічний плей-офф, який багато хто вважає одним із головних претендентів на першу європейську корону, сторона Гвардіоли не мала особливого впливу в середу ввечері.

У той час як колишній головний тренер «Барселони» міг побачити, як його команда досягла переваги в перерві, не потіючи, Гвардіола буде хвилюватися, що його команда зазнає краху в другому таймі.

Ганди Прем'єр-ліги, які повністю застрягли та не змогли знайти найкращу атаку після повернення з перерви, продовжували демонструвати тривалі проблеми в Лізі чемпіонів на виїзді з Етіхаду.

Зрештою, «Ман Сіті» змушений був задовольнитися патовою ситуацією в першому матчі на «Ред Булл Арені», а тепер дивовижним чином виграв лише один зі своїх семи попередніх європейських матчів на чужій території – серію, що датується лютим 2022 року.

Здійснюючи поїздку до Німеччини на свій перший матч після іншої нічиєї 1-1 проти гравців Прем'єр-ліги, які повернулися з Ноттінгем Форест, Гвардіола знатиме, що стабільність на виїзді буде вирішальним фактором протягом наступного місяця.

Лейпциг міг відчути можливість викликати серйозні хвилювання

Хоча «РБ Лейпциг», можливо, знав, що на них чекає справжня боротьба в Лізі чемпіонів, коли вони почали перший матч у середу, німецька команда тепер могла відчути можливість спровокувати серйозний сюрприз наступного місяця.

Хоча команда Марко Роуза, можливо, не завдала Сіті жодного удару в першому таймі, Лейпциг заслуговував більше, ніж нічия 1:1 на Red Bull Arena.

Дивовижні гіганти Прем’єр-ліги, коли вони вітали їх у Німеччині під час Ліги чемпіонів два роки тому, команда Роуза отримає багато позитиву від другого тайму, який привертає увагу.

Щасливий тим, що талісман атаки та ціль «Челсі» Крістофер Нкунку з’явився на лаві запасних після тривалої проблеми з травмою, «Лейпциг» довів, що може створювати «Сіті» багато проблем.< /p>

Безперечно, після повернення з перерви, «Лейпциг» насолоджується своєю поїздкою до Манчестера 14 березня, оскільки деякі з них вважають, що вони повинні були отримати перевагу в першому матчі.

Боротьба Гвардіоли без KDB

Хоча передматчевим заголовком у середу ввечері, можливо, стало повернення Ерлінга Халанда до Німеччини, вболівальники навколо «Етіхаду», як повідомляється, були надзвичайно стурбовані відсутністю Кевіна Де Брейне.

Здавалося, що вони знайшли свою найкращу форму з моменту відкриття в лютому та отримали величезну кількість похвал від Гвардіоли, Сіті точно не зміг заповнити прогалину Де Брюйне в середині тижня.

Оскільки на початку тижня було оголошено, що бельгійський ас залишиться тут після того, як переніс хворобу, Гвардіола відчайдушно намагатиметься відновити свій талісман півзахисту та кинути повний газ.

Оскільки Хааланд припинив роботу в середу ввечері та не виявив особливої ​​плавності в атаці в останній третині, їх погана гра у другому таймі лише підкреслила, наскільки важливий 29-річний футболіст для планів Гвардіоли.

Зіткнувшись із вирішальною битвою Прем’єр-ліги, коли вони вирушать у Борнмут цими вихідними, англійські суперважковаговики відчайдушно намагатимуться знайти імпульс, який їм так потрібен.

Звіт про матч

РБ Лейпциг: Бласвіч, Клостерманн, Орбан, Гвардіоль, Гальстенберг, Лаймер, Шлагер, Собошлай, Форсберг, Вернер, Сілва

Запасні: Хайдара, Поульсен, Генріхс, Раум, Нкунку

Манчестер Сіті: Едерсон, Ріас, Аканджі, Вокер, Аке, Родрі, Сілва, Гріліш, Гюндоган, Марез, Хааланд

Підписки: немає

Голи: РБ Лейпциг: Гвардіоль (70′) – Манчестер Сіті: Марез (27′)

Жовті картки: Генріхс

Червоні картки: N/...