Річарлісон забиває ще один «особливий» гол на Чемпіонаті світу в Бразилії в Південній Кореї

Бразильський нападаючий Річарлісон додав свій вражаючий велосипедний удар у матчі проти Сербії, щоб забити сенсаційний командний гол проти Південної Кореї в понеділок. «Ла Селесао» був шалений у першому таймі проти свого суперника в 1/8 фіналу, оскільки навіть його тренер Тіте приєднався до радісних святкувань значно раніше запланованого часу.

Річарлісон поїхав до Катару як 9-й номер старту з Бразилії, і він негайно виправдав довіру боса, виконавши фантастичний дубль проти Сербії. Фаворити турніру виграли свої перші дві групові ігри, перш ніж виставити другу команду проти Камеруну минулого тижня, у грі вони програли 1-0.

Гравець «Тоттенхема» був відновлений у матчі проти Південної Кореї, і лише після закінчення півгодини він підтвердив свій авторитет у грі. З Бразилією вже два м’ячі праворуч завдяки крутому завершенню Вінісіуса-молодшого та зухвалому пенальті Неймара, Річарлісон опинився в потрібному місці, щоб завершити вражаючий командний хід.

25-річний гравець почав з трьома воротарями в лідерах, щоб залишити свого суперника червоним обличчям, розв’язавши швидку серію передач в один дотик, яка завершилася спокійним пасом повз Кім Син Гю.

Фініш закріпив третій гол Річарлісона на Чемпіонаті світу 2022 року, і два з них хотіли бути названими голами турніру. Здобувши перевагу в три голи, бразильський гравець підбіг до менеджера Тіте, який привів уболівальників у божевілля, коли він приєднався до святкування культового танцю.

Коментатор ITV Джон Чемпіон назвав гол «особливим», а колишня зірка «Рейнджерс» Еллі МакКойст додала: «Ви могли бачити, як усе розгортається. Це було велично. Все до добивання, м'яч від Каземіро, так само просто лівою ногою на Пакету, відмінний м'яч.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ "Манчестер Юнайтед" "знявся" з перегонів "Беллінгем" у "Ліверпулі" та "Ман Сіті"

"Здавалося, що звідси все випливає. Гарний командний гол. Я не думаю, що ми коли-небудь побачимо кращий командний гол. Вони працювали над цим [танцювальним святкуванням], вони мали бути досить впевненими, що збираються забити сьогодні ввечері."

У спекотні перші 45 хвилин азіатської команди «селекао» ще не закінчив, оскільки зірка «Вест Хема» Лукас Пакета завершив ще один приголомшливий рух зібраним ударом з льоту, дозволивши суперникам скоротити відставання в чотири голи до перерви.

Домінуюча демонстрація Бразилії надіслала попереджувальний сигнал таким країнам, як Аргентина, Франція та Англія, які, можливо, також уявляють свої шанси досягти Катару.

Три леви та сині можуть уникати їх принаймні до фіналу, якщо вони зайдуть так далеко, а Бразилія бореться за свій шлях до іншої сторони таблиці. Очікується, що тренер Тіте залишить пост після чемпіонату світу з роботою в європейському клубі, що є одним із його потенційних наступних кроків.

Бразилії пропонувалося досягти успіху в Катарі з такими найкращими гравцями, як Неймар, Аліссон і Маркіньос, а також молодих суперзірок, таких як Вінісіус і Родріго. Раніше в понеділок Хорватія забезпечила собі місце в чвертьфіналі після перемоги над Японією в серії пенальті.