Роб Пейдж називає підтримку своїх гравців «потужною» після перемоги Уельсу над Латвією

Роб Пейдж назвав підтримку своїх гравців «потужною» після того, як Уельс повернувся у кваліфікацію Євро-2024, перемігши в Латвії з рахунком 2:0.

Пенальті від капітана Аарона Ремзі – його 100-й гол у кар’єрі – та чудовий гол Девіда Брукса в середині додаткового часу поставили Уельс на три очки від перших двох місць і зняли тиск на тренера Пейджа, який перебував під обстрілом критики.

Перемога Хорватії з рахунком 1:0 у фавориті групи Вірменії стала ще однією гарною новиною для Уельсу, який переміг лише раз у 13 матчах до прибуття в Ригу.

/p>

Ремсі та інші підтримали Пейджа під час підготовки до гри, яку багато хто вважав вирішальною для перебування тренера на посаді.

Пейдж сказав про підтримку гравців: «Це добре, це потужно, абсолютно – це величезний комплімент від гравців.

«Я щойно сказав їм, навіть ті хлопці, які не грали, усі вони відіграють свою роль. У цій роздягальні немає поганих яєць.

«Тиску не існує, його створює зовнішній вплив.

«Ми зробили все можливе як команда, щоб не дозволити цьому проникнути в міхур і залишатися максимально спокійними.

Ми знали, що це буде важке випробування для нас після їхньої важкої поразки. Справа була не лише в перемозі, я вважав виступ винятковим.

«Протягом перших 35 хвилин першого тайму ми були винятковими, ми тримали м’яч. Ми забили гол, а потім трохи відступили, про що ми розповімо».

Уельс мав багато шансів переграти Латвію після того, як Гаррі Вілсон вийшов із штрафного на 28 хвилині, а Ремсі реалізував з 12 ярдів.

Але жоден гол не був забитий до шостої хвилини компенсованого часу, коли Брукс, замінивши травмованого Ремсі, скористався передачею Вілсона, щоб забити свій перший гол у Уельсі після одужання від раку минулого року.

Пейдж сказав: «Тиск йшов ззовні, це зрозуміло, але ми ніколи не сумнівалися в цьому всередині групи.

«Ми знали, що маємо відповісти позитивно після червневого розчарування (поразки на кампанії Євро-2024 від Вірменії та Туреччини), і ми точно це зробили – і навіть трохи». /p>

"Чудовий виступ проти дуже, дуже хорошої команди Кореї (Південної) минулого тижня, а потім зовсім інше випробування проти дуже фізичної команди, яка трохи повернулася вперед.

«Ми повинні були виграти перші контакти та другі м’ячі.