Іспанія – Швейцарія 1-2: чого ми навчилися, коли Іспанія зазнала чудового розладу в Сарагосі?

Оскільки в суботу ввечері Іспанія могла відчути золотий шанс, колишні чемпіони світу влаштували зловісне шоу в Ла-Ромареда.

Втративши шанс відійти на невелику відстань від місця в плей-офф цьогорічного турніру Ліги націй, Ла Роха зазнала поразки вдома від Швейцарії з рахунком 2:1.

Пожертвувавши своїм місцем у верхній частині таблиці Ліги A2 і побачивши, що їх безпрограшна серія раптово закінчилася, голи Мануеля Аканджі та Бріля Емболо по обидві сторони тайму принесли Rossocrociati знамениту перемогу.< / p>

Хоча Жорді Альба з Барселони, можливо, ненадовго перетягнув іспанський рівень лише на кілька хвилин, суботній поєдинок у Сарагосі був, безперечно, незабутньою ніччю для європейських гігантів.

Цьогорічного фіналу Чемпіонату світу з футболу дві країни посядуть у центрі уваги. Чого ми навчилися з поганої гри Іспанії?

Підлітки Енріке все ще шукають стабільності

Напередодні літньої перерви, домашньої перемоги над Чехією з рахунком 2:0, Луїс Енріке чітко дав зрозуміти, що він закликає свою команду знайти тривалу стабільність.

Хоча перед суботнім поєдинком на Ла-Ромареді колишній головний тренер «Барселони» бачив, як його команда насолоджується серією з восьми матчів без поразок у всіх турнірах, їм було важко знайти найкращу швидкість.

Відкриваючи цьогорічний турнір Ліги націй з протистоянь із Португалією та Чехією, Іспанія відчайдушно намагатиметься довести, що це була лише незначна заминка.

Оскільки нещодавно Енріке дав зрозуміти, що він веде La Roja в набагато молодшому напрямку, їхня команда розробників повільно об’єднується.

Зібравши тут лише чотири удари по воротах Швейцарії, Іспанія також пожертвувала своїм місцем у верхній частині таблиці Ліги A2 і тепер знає, що на них чекає важке завдання в середині тижня.< /p> Швейцарія знаходить поштовх у вирішальний момент

Після програшу в кожній зі своїх перших трьох ігор Ліги націй на початку цього року ні для кого не було секретом, що Мурат Якін відчував дедалі більший тиск на своїх плечах.

Однак, хоча 12 червня Швейцарія змогла шокувати багатьох у Європі, вийшовши на літню перерву, домашньою перемогою над Португалією з рахунком 1:0, «Росокрочіаті» знали, що перед ними стоїть величезне завдання.

Проте, показавши культовий виступ у Сарагосі та здобувши блискучу перемогу над колишніми чемпіонами світу з рахунком 2-1, схоже, команда Якіна знайшла справжнє поштовх у вирішальний момент.

Знайшовши вихід із нижньої точки таблиці Ліги A2 і забезпечивши собі першу позицію, щоб розширити свій елітний статус, Швейцарія тепер відчайдушно намагатиметься використати цей імпульс, коли через шість тижнів поїде до Катару.

Поділивши свою групу Чемпіонату світу з Бразилією, Сербією та Камеруном, суботні гості намагатимуться здобути друге місце та забезпечити ще один вихід у плей-офф на великому турнірі.

Вечір вівторка вирішальний для Іспанії

У суботу ввечері не тільки Іспанія побачила, що їхня вражаюча безпрограшна серія раптово обірвалася, але й молоді люди Енріке також пожертвували своїм місцем у верхній частині таблиці Ліги A2.

Хоча багато хто, можливо, вважав Ла Роху відмінним вибором, щоб забронювати собі місце в плей-офф Ліги націй цього року, колишнім чемпіонам світу тепер потрібне маленьке диво.< /p>

Відстаючи на два очки від своєї співвітчизниці, Португалії, яка їде до Браги за кілька днів, Іспанія знатиме, що зіткнеться зі справжнім викликом на чужій території.

Позадовольнившись нічиєю 1:1, коли вони приймали «Селесао» у «Севільї» 2 червня, команда Енріке знає, що будь-що менше, ніж перемога, продовжить їхню Лігу націй.

Однак, коли ми спостерігаємо, як Португалія відзначає своє повернення до гри цими вихідними розгромною перемогою вдома над Чехією з рахунком 4:0, усі погляди цього тижня будуть прикуті до процвітаючого півзахисника Іспанії.

Звіт про матч:

Іспанія: Сімон, Аспілікуета, Гарсія, Торрес, Альба, Гаві, Бускетс, Педрі, Торрес, Асенсіо, Сарабія

Запасні: Льоренте, Піно, Солер, Вільямс, Іглесіас

Швейцарія: Зоммер, Відмер, Аканджі, Елведі, Родрігес, Джака, Фройлер, Варгас, Соу, Шакірі, Емболо

Запасні: Ндоє, Штеффен, Закарія, Ебішер, Сеферович

Голи: Іспанія: Альба (55′) – Швейцарія: Аканджі (21′), Емболо (58′)

Жовті картки: Аканджі

Червоні картки: немає

Рефері: Клемент Терпін