Саттон критикує гравця МЮ за п'ять "ганебних" моментів; закликає Тена Хега «розправитися» з ним, як Роналду

Кріс Саттон назвав півзахисника «Манчестер Юнайтед» Бруно Фернандеса «ганебним, ганебним, ганебним», закликаючи Еріка тен Хега покарати його за непрофесійну поведінку проти «Ліверпуля».

Червоні дияволи були знищені з рахунком 7-0 на Енфілді в неділю, коли Фернандеш, який був капітаном проти підопічних Юргена Клоппа, був розірваний у другому таймі.

Коді Гакпо вивів «Ліверпуль» з рахунком 1:0 у перерві в досить рівному першому таймі, після чого Гакпо забив ще один гол після перерви, по дублю для Мо Салаха та Дарвіна Нуньєса, а кінець сьомого гола Роберто Фірміно збив «Ман Юнайтед» .

Фернандес розчарував багатьох уболівальників, спостерігаючи за грою, а також Гарі Невілла та Роя Кіна, а збірна Португалії була залучена в низку інцидентів.

І Саттон вважає, що Фернандес продемонстрував одну з найгірших ігор гравців Прем'єр-ліги під час поразки від Ліверпуля.

Саттон написав у Daily Mail: «Бруно Фернандес штовхнув асистента арбітра. Він поводився так, ніби його ніс вибухнув, коли Ібрагіма Конате схопив його за груди. Він пірнув, щоб спробувати дістати пенальті від Аліссона. Він відмовився слідувати за Стефаном Байчетічем, коли його побили. Він розмахував руками в повітрі, коли Ерік тен Хег не замінив його.

"Це було ганебно, незручно, ганебно, будь-яке слово, яке ви можете вигадати. Досить погано, що вас стерли в "Ліверпулі", але потім ви бачите хлопця з нарукавною пов'язкою, спробуйте Ten Hag не замінити його. Чи він справді лідер, за яким усі мають наслідувати?

Що б ви не думали про Гаррі Магуайра, капітана клубу, ви б не побачили, щоб він так поводився на полі. Тен Хег вирішив проблему Кріштіану Роналду.

"Тепер йому доведеться мати справу з Фернандесом, починаючи з вирішення питання, чи заслуговує він на пов'язку в матчі Ліги Європи з "Реал Бетіс" у четвер. Я не думаю, що він це зробить. "Ліверпуль" був фантастичним, а "Юнайтед" були лютими, і ніхто не втілює це їх жахлива продуктивність краща, ніж Фернандес."

Колишній захисник "Ман Сіті" Міка Річардс порадив "Ман Юнайтед" відновитися, незважаючи на "приниження" проти "Ліверпуля".

Річардс сказав у програмі BBC Match of the Day 2: «Я був у невірі, шокований і приголомшений.

"Між Діого Далотом і Антуаном не було жодного спілкування. Іноді здавалося, що "МЮ" грає з 10 гравцями, тому що Антоні не виконував свою роботу. Ми говоримо про найбільшу гру для "МЮ". Я думаю, це не він допомагаючи товаришам по команді.

«Ось де ви бачите персонажа, але Бруно Фернандеш постійно розмахував руками. Я думаю, що для «МЮ» це помилка, вони повернуться, але сьогодні «сьогодні» часом було приниженням».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: Трансферні плітки: Манчестер Юнайтед вибирає чотирьох форвардів, оскільки гонка за Гвардіола набирає обертів