Чуамені попереджає, що "народжується група", коли Франція виходить у півфінал чемпіонату світу

Орельєн Чуамені попередив, що "народжується група" після того, як Франція перемогла Англію з рахунком 2:1 і вийшла до півфіналу Чемпіонату світу.

Сині стали першими діючими чемпіонами, які дійшли до чотирьох останніх з Бразилії в 1998 році, оскільки Олів'є Жиру встановив жорстку угоду за 12 хвилин після того, як Гаррі Кейн з пенальті скасував удар Чуамені з 25 ярдів на стадіоні Аль-Байт. .< /p>

Команда Дідьє Дешама зазнала страху, коли Англія отримала другий точний удар за шість хвилин до завершення, а Кейн переміг гол Уго Льоріса.

>

Чуамені сказав beIN SPORTS: «Ми стаємо сильнішими. Народжується група, ми почуваємося добре, ми повинні продовжувати.

Ми страждали, це чемпіонат світу, ми грали проти дуже хорошої англійської команди. Нам вдалося перемогти, ми щасливі».

Зі свого боку Адрієн Рабіо високо оцінив єдність у групі Франції, за якою в середу йде Марокко в останніх чотирьох матчах.

"[Я відчуваю] гордість, гордість за цю команду, за цю групу", - сказав півзахисник. «Є радість. Ми вистраждали, ми показали, що можемо бути єдиними та єдиними.

«Ми були попереджені та підготовлені, ми знали, що вони будуть задіяні. Ми відповіли нашою зброєю. Це неймовірний момент. Це момент спілкування, як із самого початку, який несе нас.< /p>

"Все більше і більше людей підтримують нас і вірять у це. Ми відчуваємо, що є що робити. Навіть коли ми в біді, з нами нічого не може статися".