Вест Хем - Ман Сіті 0-2: Хааланд подвоїв, а Сіті відмовляє Молотобійцям

Ерлінг Хааланд відкрив свій рахунок у Манчестер Сіті двома голами, коли чемпіони перемогли Вест Гем з рахунком 2:0 на Лондонському стадіоні.

Підписання з дортмундської «Боруссії» вартістю 51 мільйон фунтів стерлінгів ознаменувало те, що, ймовірно, стане першим у довгій черзі, яка розпочне сезон для нього та Сіті.

Можливо, це був не такий вибуховий старт, як деякі з його попередніх — Гааланд зробив хет-трик у Лізі чемпіонів за «Ред Булл Зальцбург» і ще один хет-трик у своєму дебюті в Бундеслізі за Дортмунд.

Але пенальті в першому таймі та чудовий фініш у другому таймі означали, що нова робота Пепа Гвардіоли, а також батько гравця Альфі, колишній півзахисник Сіті, принесли величезне задоволення після обіду, який спостерігав за подією з трибун.

Вест Гем, однак, шукав там взяття. Незважаючи на відновлювальне літо, їм вдалося розпочати сезон лише з одним у формі центральним хавфом.

Протягом півгодини вони втратили воротаря Лукаша Фабіанського через травму, і саме його заміна, Альфонс Ареола, швидко призначив пенальті.

Однак у блискучому старті від господарів Джаррод Боуен заблокував удар з близької відстані, перш ніж Майкл Антоніо влучно пробив головою навіс Аарона Крессвелла.

Однак «Сіті» виріс у грі, і головний момент для Халанда мав статися на 20-й хвилині, коли Філ Фоден налетів через запрошений навіс.

Але 22-річний гравець не переконливо зустрів м’яч, а натомість зиркнув на слабкий удар головою.

Через кілька хвилин «Сіті» мав м’яч у сітці після того, як Хааланд пробив повз Ілкая Гюндогана, але півзахисника було зупинено через офсайд, коли він зіткнувся з Кевіном Де Брюйне, після чого відступив.

Після того, як Фабіанскі отримав травму під час пасу, Ареола, який приєднався до «Молотобійців» на постійній основі цього літа після успішної оренди минулого року, був передчасно виведений з ладу.

Але перша участь Ареоли була катастрофічною для господарів, оскільки француз збив Хааланда, коли той переслідував м’яч Гюндогана.

Був лише один гравець, який збирався виконати пенальті, і він спритно переправив Ареолу не туди, ударом з низу, який перетнув стійку на його шляху.

Вест Хем міг зрівняти рахунок невдовзі після перерви, але Деклан Райс, який став постійним капітаном клубу після відставки Марка Нобла, пробив вище поперечини.

Незадовго до позначки менеджер Девід Мойес представив своє літнє зіркове підписання, італійського нападника Джанлуку Скамакку за 30 мільйонів фунтів стерлінгів, для хворого Антоніо.

Але це була інша заміна, Саїд Бенрахма, який змусив Едерсона здійснити перший помітний сейв з низьким ударом.

Однак за 25 хвилин до кінця Хааланд перевершив господарів, пропустивши м’яч Де Брейне та пробив повз Ареолу.

Норвежець міг відзначитися своїм останнім дебютом, зробивши ще один хет-трик, але йому довелося задовольнитися двома після того, як Джек Гріліш пробив головою над штангою.