Хаві пишається тим, що "Барселона" з 10 гравців подолала "несправедливі" рішення в драматичній перемозі над Осасуною

Тренер «Барселони» Хаві каже, що пишається своєю командою, яка подолала кілька «несправедливих» рішень після того, як оговталася після червоної картки Роберта Левандовскі, щоб здобути драматичну перемогу в «Осасуні» з рахунком 2:1.< /p>

Речі виглядали похмурими для «Барси», коли вони забили гол і гравця в перерві в «Ель-Садарі», коли Давид Гарсія виводив «Осасуну» вперед на тлі можливого фолу на Маркосі Алонсо, перш ніж Левандовскі отримав другу жовту картку за посередню виклик на автора.

У перерві справи пішли від поганого до гіршого, коли Жерар Піке, який залишився на лаві запасних для своєї останньої гри перед виходом на пенсію, отримав червону картку за незгоду, навіть не вступивши в бій.

>

Однак голи Педрі та Рафінья принесли «Барсі» емоційний удар у другому таймі та відійшли від «Реала» на п’ять очок у верхній частині Ла Ліги, залишивши Хаві в захваті.

На запитання, що він сказав своїм гравцям у перерві, щоб спровокувати перелом, Хаві відповів: «Щоб мати впевненість, що з 10 ми можемо домінувати в грі, ми повинні були бути розумними, і наші моменти прийшли б».

"Це дуже хороша перемога, перемога мужності, сім'ї, і її багато святкували в роздягальні. Було дуже складно грати з 10, і я дуже пишаюся командою.

«Ми виросли. Ми — сім’я, група, чудова роздягальня, з бажанням перемагати, і це видно. Я пишаюся».

Розмірковуючи над показом рефері Хесуса Гіла Мансано, Хаві сказав, що його команді завадило багато неправильних рішень.

«Ми почуваємося несправедливими», — сказав він. "Перший гол навіть не був кутовим, потім був фол, а потім Роберт був вилучений. Це дуже несправедливі рішення, але арбітр вирішує, і ми нічого не можемо зробити".

Переможець Рафінья – добре виконаний удар головою після згладженої передачі Френкі де Йонга – став восьмим голом, забитим гравцем, який вийшов на заміну, у Ла Лізі цього сезону, більше, ніж будь-яка інша команда.

У той же час результат «блауграни» в 37 очок після 14 ігор є для них третім показником на цьому етапі сезону Ла Ліги (у сезонах 2012-13 і 2013-14 років вони набрали 40 очок), і Рафінья вважає, що у них є боротьба необхідний для запуску заголовка.

«Мені довелося швидко подумати», — сказав бразильський вінгер про свій гол. «Воротар подумав, що я збираюся контролювати м’яч, і тому він кинувся на мене, але я знав, що він збирається.

Ми знали, що це буде дуже важко, і це було так. Це було ускладнено виключенням Лєвандовскі, і відтоді ми знали, що у нас буде мало шансів отримати результат.

«Гра була дуже важкою, але якщо ми хочемо виграти Ла Лігу, ми повинні виграти ці ігри, і, як сьогодні, ми також повинні знати, як страждати».