Після повільного старту Ямайка набирає темп, щоб подолати Сент-Кітс

Нік Вебстер із Санта-Клари

1 липня – спекотного літнього дня в Санта-Кларі, де температура на полі коливалася близько 92 градусів, Reggae Boys зіграли пісню на своїх карибських сусідах Сент-Кітс і Невіс.

Перемоги з рахунком 5-0 було недостатньо, щоб вивести їх на перше місце в групі за різницею м’ячів, але вони спокійно пройшли кваліфікацію до чвертьфіналу.

Ямайка домінувала в першому таймі з 69% володіння м’ячем, але лише чотири удари по воротах, коли крайній захисник Сент-Кітс і Невіс мужньо бився проти своїх нападників Прем’єр-ліги.< /p>

Ямайка озвучила зміни зі сторони, яка перемогла Тринідад і Тобаго з рахунком 4-1, але вони все одно почали зі своїм тріо Прем'єр-ліги у складі Майкла Антоніо, Демарая Грея та Леона Бейлі.< /p>

Після роботи над створенням чистих моментів воротар Сент-Кіттса забив автогол, щоб вийти з мертвої точки.

За півгодини м'яч, який перетинав штрафний майданчик, був зачеплений і влучив у руку нападника Джуліані Арчібальда, що стрибнув у стрибку, у власні ворота. Це був ще один момент жорстокого нещастя для капітана Сент-Кіттса, чий пенальті, героїзм у попередніх раундах, кваліфікував їх до плей-офф.

Невдовзі відрив після рідкісного набігу Сент-Кітса на половину ямайської половини побачив, як Грей і Бейлі швидко вийшли з позначки, і Бейлі вкинув м’яч у ворота Сент-Кіттс лише для того, щоб асистент арбітра відхилив гол через офсайд . Бейлі, ймовірно, вийшов із положення поза грою, але це було близьке та сумнівне рішення – VAR мала втрутитися, але на цьому турнірі VAR надто часто приймала нерівні рішення та не втручалася.

Ямайка нарешті забила другий гол, щоб дати собі перепочинок, через дві хвилини доданого часу наприкінці тайму. Гравець "Барнслі" Джонатан Рассел скористався штрафним ударом, щоб забити. З температурою близько 100 градусів на стадіоні, це було набагато тепліше, ніж температура в Барнслі сьогодні, де було спекотне 53 градуси.

Отримавши перевагу в два нуля на початку 2-го тайму, Reggae Boys підвищили музику з Деніелом Джонсоном на заміні.

Джонсону явно сподобався простір, наданий йому втомленою командою Сент-Кітс і Невіс, яка в’яла від спеки, і на 49-й хвилині він віддав результативну передачу Дішону Бернарду з «Портсмута», який виконав тристоронній штрафний удар.

З подушкою Ямайка розслабився і почав кидатися вперед, створюючи кілька моментів, які або пролетіли над штангою, або ледь розширилися.

Якраз тоді, коли здавалося, що Сент-Кітс і Невіс ніколи не вийде зі своєї половини Кардіфф-Сіті, Ромен Сойерс прокрався в космос, змусивши Джахмалі Вейта вдало врятуватись, який швидко впорався з місця та залишив свій аркуш чистим.

Цей невдалий промах підштовхнув Ямайку до перших чотирьох-нуль на 71-й хвилині після надзвичайного прискорення Корі Берка, який запалив турбо на правому боці. Арчибальд пропустив його навіс у воротах Сент-Кітс і Невіс, і Джонсон був готовий доповнити свою результативну передачу, кинувши з близької відстані.

Дві хвилини потому це була п'ятизіркова гра після ще одного чудового пробігу по правому флангу, цього разу Шамара Ніколсона. М'яч знову відскочив, і цього разу Корі Берк був готовий знайти нижній кут.

Тепер на Сент-Кітс і Невіс не вистачало ідей, і жорсткий прийом Мервіна Льюїса на Amari'I Bell призвів до того, що жителі Ямайки побалували себе гаманцями. VAR сказав рефері Адонай Ескобедо подивитися, але після перегляду це було не що інше, як важке завдання.

Ямайка продовжувала шукати номер шість, але, на щастя, арбітр додав лише шість хвилин доданого часу. П’яти голів було недостатньо, щоб вибити Сполучені Штати з першого місця, а друге місце могло призвести до складної нічиєї на плей-офф Золотого кубку 2023.

Зрештою, чудовий фізичний стан, технічні здібності та тактична кмітливість Ямайки були занадто великими для того, щоб Сент-Кітс і Невіс повернувся додому без перемоги, але кращий для досвіду.