"Брентфорд" - "Ліверпуль" 3-1: Бджоли рояться без Тоні, а команда Клоппа розривається на частини

Погана оборона «Ліверпуля» дорого коштувала йому, оскільки Брентфорд заробив ще один знаменитий скальп, перемігши з рахунком 3:1.

Автогол від Ібрагіми Конате та удар головою від Йоане Вісса дали «Бджолам» контроль, що спонукало розгніваного боса «червоних» Юргена Клоппа замінити ключового захисника Віргіла ван Дейка в перерві.

Алекс Окслейд-Чемберлен відбив один удар, але Браян Мбеумо вбив "червоних", оскільки вони втратили ще більше позицій у четвірці лідерів Прем'єр-ліги.

Не було Айвена Тоні, для Брентфорда не було проблем, оскільки цього сезону Ліверпуль пішов тим же шляхом, що й Манчестер Юнайтед і Манчестер Сіті.

Незважаючи на оптимістичну оцінку Томасом Франком травми, через яку Тоні три дні тому був вимушений на ношах до «Вест Хема», найкращого бомбардира «Бджіл» із 13 голами не було у складі.

Але Вісса, який вийшов на заміну, забрав два голи через офсайд, перш ніж подвоїти перевагу, отриману Брентфордом через помилку Конате в запаморочливому першому таймі.

Це сталося лише після того, як Дарвін Нуньєс додав свій зростаючий каталог втрачених можливостей перед воротами.

Уругвайський форвард змарнував ще одну чудову можливість забити після того, як Мохамед Салах залишив позаду.

Нуньєс обвів м’яч навколо воротаря «Бджіл» Девіда Рая та прокотив його по воротах, а Бен Мі прибув саме вчасно, щоб підскочити та заблокувати.

На іншому кінці Вісса відправив Мбеумо на ворота, але удар лідера Камеруну добре відбив Аліссон.

Однак після кутового господарі вийшли вперед, коли м’яч рикошетом від коліна фіналіста Чемпіонату світу Франції Конате пройшов повз Аліссона.

Кутові Мбеумо продовжували створювати проблеми для гостей, а Вісса закинув два у ворота, і обидва голи були забиті.

Однак вінгер ДР Конго забив третій шанс за чотири хвилини до перерви, пробив чудовий удар головою після навісу Матіаса Єнсена.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Ван Дейк: Чи зможе «Ліверпуль» знову виграти Прем'єр-лігу з людиною, завдяки якій це стало можливим?

Аліссон схопив м’яч і забрав його, але годинник арбітра Стюарта Еттвелла згас, підтверджуючи, що Вісса нарешті забив.

Клопп надивився безладу на спині та замінив Ван Дейка на Джоеля Матіпа в рамках однієї з трьох замін у перерві.

Невдачливий Нуньєс зумів забити ворота невдовзі після повторного старту після виходу один на один із Раєю, лише коли VAR поставив його в офсайд.

За кілька хвилин «Ліверпуль» зробив рахунок, коли Окслейд-Чемберлен дивився на удар головою після спокусливого навісу Трента Александера-Арнольда.

Червоні наполягали на тому, щоб зрівняти рахунок, але Рая вдало запобіг удару Фабіньо, а Конате пробив мимо.

І Брентфорд розвіяв свої надії за шість хвилин до кінця після того, як Мбеумо відбив слабкий виклик Конате та відбив третій.