Рейтинг гравців збірної Англії в той час, як гравці Саутгейта м’яко поступаються вильоту з Ліги націй

Ну ось і все. Збірна Англії опустилася на друге місце в Лізі націй, маючи в запасі гру після поразки в Італії з рахунком 1:0, яка сильно схилялася до сумної. Залишилася одна гра перед Катаром і багато речей, які потрібно вирішити.

Тут не так багато позитивних моментів. Беллінгем був досить непоганий. Дієр був абсолютно порядним. Ах, ти вже перестав читати, чи не так? Чесна гра.

НІК ПОПЕСумно зупинився біля Распадорі перед тим, як було піднято прапорець поза грою. Але він, мабуть, не знав цього. Тоді він повністю зосередився на ньому, щоб зберегти гол, який забив Скамакку на дальній штанзі після того, як уся оборона Англії пішла на волю. Помилковий винос, який ненадовго дав Італії побоювання шансу, а потім невдовзі послідував забиття, яке відправило м'яч назад до господарів, не зовсім схвалення роботи, яку, мабуть, провів Поуп щодо його розподілу. Зробив ще кілька пристойних сейвів у другому таймі, загалом добре володів своїм майданчиком і нічого не зміг зробити для голу. Але в той час як у багатьох були гірші ігри за Англію сьогодні ввечері, і Англія загалом має набагато більше проблем, ніж цілком адекватний резервний воротар, також було відчуття, що Поуп показав, що він може робити те, що ми всі знаємо, що він може, але не зробив багато щоб припустити, що його слабкі сторони значно покращилися.

КАЙЛ УОКЕР Рання помилка, коли троє крайніх захисників збірної Англії намагалися зорієнтуватися, але це було ніщо в порівнянні з подіями, що привели до першого голу Італії, який відновить дискусію про те, чи є Вокер центральним захисником, чи повинен він бути ним. Він зійшов зі стартової лінії, коли довгий м’яч пролетів над його головою для Распадорі, а потім дозволив італійському простору обертатися та кинути, навіть не наближаючись до нього. Це був високий результат, але Вокер не міг зробити більше, ніж зробив, щоб допомогти Распадорі на його шляху. Майже миттєво був замінений, коли Англія перейшла до захисника з чотирьох гравців у відчайдушній гонитві за тим, щоб зрівняти рахунок, який відклав виліт.

ЕРІК ДіЕРД не був схожим на гравця, який повертається до збірної Англії після 20-місячної відсутності, і, безумовно, на найбільш зібраного захисника Саутгейта. Це низька похвала, розум. Зробив кілька важливих втручань, у тому числі дуже гідний і важливий винос на початку другого тайму. Постаравшись пройти через обчислення протягом минулого року, він точно не зробив нічого, щоб уникнути цього.

ГАРРІ МАГВАЙРС. Трохи хитромудрий початок найгучнішого включення Саутгейта, такий очевидний, із полегшенням побачив, що прапорець поза грою піднявся після того, як він непереконливо вийшов так правильно, коли Распадорі влучив у ворота Поупа. Після цього я влаштувався і створив перформанс, якого практично ніхто не хотів: fit. Він не був могутнім лідером, який відповідав би на критику Магуайра, але він аж ніяк не був катастрофою. Ми знаємо, що Саутгейт відчайдушно хоче його в цьому захисті, і ми також знаємо, чому це так. Саутгейт не побачив тут нічого, що могло б відхилитися від цього плану, і це, мабуть, цілком справедливо.

РІС ДЖЕЙМС Не в найкращому вигляді та на найконкурентнішій позиції на полі в Англії, ви не хочете часто залишатися нижче рівня. Англія просто не могла задіяти своїх широких гравців в сенсі атаки, але цього вечора у Джеймса була додаткова проблема: він не зміг виконати стандартні дії. Його кутові були не дуже хороші, і він повністю вирізав дуже презентабельну можливість зі штрафного. З огляду на те, що ця команда тепер, здається, стала повністю залежною від стандартних одиниць для будь-якої надії на голи, вони не можуть дозволити собі так недбало витрачатися.

ДЕКЛАН РайС. Це його найгірша гра проти Англії за деякий час. Здавалося, що Італії було надто легко грати через півзахист Англії в першому таймі, і, оскільки Беллінгем отримав більш прогресивну роль, провину тут повинен взяти на себе Райс. Він заслужив довіру Саутгейта та інших із нас, будучи півзахистом збірної Англії, але наразі він не працює на такому рівні, коли йде до фіналу Євро-2020. Він також далеко не єдиний у цьому відношенні.

ДЖУД БЕЛЛІНГЕМ зробив найщиріший комплімент за те, що Італія правильно вирішила, що його потрібно підкидати в повітря щоразу, коли він заволодів. Підкреслив, чому завдяки першій справді вражаючій частині прогресивного футболу Англії в середині першого тайму, коли Джеймса випустили праворуч. Трохи згас у другому таймі та реалізував презентабельний пізній шанс вище поперечини, але, безперечно, виступ, який претендує на статус Рідкісної яскравої точки. Потрібно грати в усі ігри зараз; ми сподіваємось і молимося, що він зробив достатньо, щоб переконати Саутгейта в цьому. Ми боїмося...