Франція – 2:0, Австрія: Мбаппе та Жиру вберегли «синіх» від вильоту

Кіліан Мбаппе та Олів'є Жиру були в кадрі, коли Франція здобула свою першу перемогу в кампанії Ліги націй, перемігши Австрію з рахунком 2:0 у четвер.

Сині зіткнулися з серйозними травмами перед міжнародною перервою, серед яких були відсутні Поль Погба та Н'Голо Канте, і їм часто не вистачало плавності на Стад де Франс.

Але Мбаппе втрутився через 56 хвилин, щоб обійти численних захисників і випередити Патріка Пенца, перш ніж Жиру головою влучив, щоб допомогти команді Дідьє Дешама перемогти.

Переможець останнього турніру, Франція, тепер буде залежати від долі вильоту до Ліги націй, але не зможе пройти далі в групі A1 після того, як лідер Хорватія перемогла Данію.

Мбаппе вважав, що він вивів Францію вперед на другій хвилині, але прапорець поза грою заперечив це, перш ніж Джонатан Клаус змусив Пенца пробити з дистанції.

Жюль Кунде був знятий, оскільки проблеми з травмою у "синіх" тривали, перш ніж Бенуа Бадіашіле акробатичною спробою збив поперечину Пентцом, який не дозволив Антуану Грізманну простежити за ним.

Розумний пас між Мбаппе та Грізманном призвів до того, що Клаус закрився незабаром після перерви, але Франція швидко вийшла вперед.

Мбаппе отримав м'яч після блискавичного пробігу від Жиру, а потім увійшов у штрафну та зробив удар правою ногою поза межами досяжності Пенца.

Грізманн забив другий гол, коли його пас з правого флангу знайшов Жиру, який пробив головою у верхній лівий кут, забезпечивши перемогу Франції.

Що це означає? Сині контролюють, але далеко не переконливо

Франція була на висоті, коли йшла до слави Чемпіонату світу з футболу в Росії в 2018 році, але була розчарована підготовкою до наступного турніру через чотири роки.

Блакитні не виграли жодного зі своїх чотирьох матчів Ліги націй, але боролися через травми, щоб уникнути небезпеки вильоту.

Хоча їхні останні бої підбадьорять такі країни, як Аргентина, Німеччина та Бразилія, на чемпіонаті світу, Франція сподівається, що багато зірок повернеться до Катару.

Подарунки від Клауса

Клосу запропонували шанс у складі Дешама після травм Погба, Канте та Адрієна Рабіо, і він скористався своїм шансом у матчі проти Австрії.

Можливо, Мбаппе захопив заголовки, але вінгер «Марселя» Клаус створив три рекордні моменти — разом із зіркою «Парі Сен-Жермен» — у результативній грі на правому фланзі.

Кунде хвилюється

У той час як Дешам мав справу з численними проблемами з травмами, ситуація погіршилася після нещодавнього приходу в Барселону, Кунде кульгав у першому таймі.

Кунде співпрацював з Рафаелем Вараном, вірогідною комбінацією чемпіонату світу, і "Барселона" та Франція сподіваються, що відмова захисника не викличе зайвого занепокоєння в найближчі тижні.

Що далі?

Франція відправляється в Данію на останній матч Ліги націй у неділю перед Чемпіонатом світу в листопаді, а того ж дня прийме Хорватію.