Пеле проведе Різдво в лікарні, оскільки здоров'я ікони футболу погіршується під час боротьби з раком

У 1958 році бразильський герой двічі забив у фіналі, перемігши Швецію з рахунком 5:2, і ще двічі виграв Кубок світу. Пеле, який забив чудові 77 голів у 92 матчах за «селекао», десятиліттями був найкращим бомбардиром країни, перш ніж нещодавно до нього приєднався Неймар.

Як вони спостерігали з лікарні, нинішня команда Бразилії зазнала невдачі в Катарі, оскільки Хорватія перемогла їх у чвертьфіналі по пенальті. Після епічного фіналу між Аргентиною та Францією Пеле звернувся до Ліонеля Мессі, який підняв трофей вперше у своїй славетній кар’єрі, та Кіліана Мбаппе, який вийшов на боці, що програв, незважаючи на хет-трик і похорон. його удар під час перестрілки.