Франкфурт 0-0 Тоттенхем Хотспур: Шпори нічия в Німеччині, група D залишається напруженою

Тоттенхем Хотспур мусив задовольнитися очком, оскільки не зробив достатньо, щоб перемогти суперника в групі D Ліги чемпіонів, Айнтрахт Франкфурт.

Шпори покращили свою гру після поразки в північнолондонському дербі від Арсеналу на вихідних, але їм не вистачило якості в останній третині.

Гаррі Кейн і Сон Хен Мін упустили шанси, але «Тоттенхем» все ще має хороші позиції, щоб пройти в 1/8 фіналу.

Конте пішов з тією ж командою, яка програла дербі в Північному Лондоні минулого уїк-енду, а Емерсон Роял, який був вилучений на «Емірейтс», був налаштований відшкодувати свою провину раннім ударом невдало.

Штрафний удар, виграний бразильцем, уникнув Крістіана Ромеро та Кейна незабаром після того, як господарі насолодилися найкращою грою в першому таймі.

Франкфурт швидко виграв три кутових, перший після того, як Іван Перішич відбив удар капітана Себастьяна Роде зсередини штрафного, але «шпори» витримали і повинні були отримати перевагу на 25-й хвилині.

Атакувальне тріо гостей блискуче підійшло до Сону, який отримав пас від Річарлісона після вмілого фіктивного удару, але його м’яч перед воротами був занадто швидким, і Кейн не зміг реалізувати.

Сон і Кейн почали налаштовуватися, і вони знову об’єдналися, причому останній пробив 22 ярди після чудового повороту.

Це Сон загрожував наступному незадовго до перерви після чудового удару Кейна, але південнокореєць відбив удар.

Тоттенхем був значно попереду, але на перерву не забив гол після того, як Крістіян Якіч відбив удар Перішіча, який відбив Емерсона.

Обидві команди прагнули до прориву на початку другого періоду, і нічия в групі D завершилася.

Франкфурт створив першу нагоду після відновлення гри, коли Джибріл Соу блискуче проскочив на шляху Ансгара Кнауфа, але крайній захисник побачив, як його слабкий удар у куті пройшов прямо через Уго Льоріса.

>

Команда Конте негайно відповіла Соном, який грав у перекритті Перішіча, але його скорочення для Кейна було зірвано ковзаючим підкатом Евана Ндікки.

Хоча Кейн накульгував після удару коліном, він продовжив, а Сон змарнував ще один чудовий гол на 54-й хвилині, коли згорнувся калачиком.

Через шість хвилин «Франкфурт» ледь не вразив «Тоттенхем» ударом, коли Роде відновив м’яч після помилки Ромеро, але Йеспер Ліндстром зіщулився з-за штрафного.

Згодом інтенсивність другого тайму зменшилася, і за 19 хвилин до кінця Конте повернувся на лаву запасних, коли був представлений Раян Сессеньйон, а Бен Девіс і Браян Гіл швидко приєдналися до нього на полі, а потім, коли минали секунди.

Шпори пережили пенальті, призначені господарями, відразу після подвійної заміни, коли П’єр-Еміль Хойб’єрг заблокував удар Кнауффа, але арбітр Даніеле Орсато був радий дозволити продовжити гру.

Воротар «Франкфурта» Кевін Трапп був нарешті вперше випробуваний на 81-й хвилині, але Кейн виконав легкий удар з льоту, і, незважаючи на три хвилини компенсованого часу в Німеччині, «Тоттенхему» довелося задовольнитися очком, який залишив його другим у групі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: Топ-20 найбільших трансферів у Європі в літнє трансферне вікно 2022 року