Джордан чотири рази обіграла Малайзію, вийшовши у першу групу

січня 15 – Йорданія отримано їх Азіатський Кубок кампанія вимкнено має А яскравий починати з А 4-0 перемога на А наївний Малайзія має брати висока місце в Група Е.

THE Захід Азіати були Немає матч для Малайзія, ВООЗ, в їх четвертий Азіатський Кубок, прийшов через як А недосвідчений команда. Пан-Гон Кім бік просто Я не можу ручка Йорданія інтенсивність але зробив себе Немає послуги за колаж має А висока рядок.

THE важкий поразка листя THE Малазійці з мало шанс з прогресування має THE останній 16 з заходи проти Бахрейн І центральний Південь Корея майбутнє вгору.

Йорданія Ефективно вбити вимкнено THE гра в THE Поперше половина рейтинг три цілі в просто на половина А година. Махмуд Ал вівторок бренд або бік з А удар ногою за Муса Аль-Таамарі. THE команда нападники безперервно отримано ззаду THE висока подвійний що Малайзія задня лінія підтримується в Що здавалося А самогубство призначення. МАЄ THE навіть час, THE йорданці мав мало проблема в тупий їх суперник напад.

Він був Ніколи багато з А змагання І THE Захід Азіати взяв їх стопа вимкнено THE педаль в THE другий половина, дозволяючи Малайзія більше з THE м'яч. але Вони були не в змозі має створити нічого з Примітка. Аль-Таамарі ТАК додано А четвертий пізно на має загорнути вгору А комфортно заробити І відправити Йорданія висока з Група E Раніше Вони шок з Південь Корея.

Йорданія були снасті THE Малазійський назад подвійний ПРАВИЛЬНО Оскільки THE починати І Аль-Таамарі знайти себе ззаду THE захист А пара з разів в THE Поперше п'ять хвилин. Аль-Мардхі створений THE Поперше ясно можливість з THE гра в THE одинадцятий хвилина Коли він ліцензований в А слабкий хрестик через THE пенальті площа, що був просто А дотик далеко Оскільки бути THE відкривачка. в THE 12-й хвилина, він робити поправки Коли Оскільки А подібні позиція, він знайти THE висока куточок з А чудовий закінчити.

хвилин пізніше, Язан Аль-Наймат був збитий всередині THE коробка за Матвій Девіс. THE лайнсмен спочатку повідомили для А офсайд але THE відео помічник Арбітр запропоновано що арбітр Мухаммед Абдулла Хасан Мухаммед брати А подивіться має THE сторона поля монітор. Він належним чином перевернутий THE лайнсмен виклик І різкий має THE місце. Аль-Таамарі зробив ні ЗРОБИТИ А помилка, приготування їжі пропуск Малазійський опікун Сихан Хазмі.

Йорданія думка Вони мав А третє в THE 27 хвилина. Алі Олван спринтував в THE пенальті область без бути зупинився І намет має знайти Аль-Наймат, ВООЗ був мабуть забитий. THE боягуз м'яч Проте впав має Аль-Таамарі, ВООЗ зламаний він Будинок без очікування для THE арбітр виклик. VAR, однак, прийшов має Малайзія порятунок Це час І керований що А офсайд мав був займається в THE накопичення.

Йорданія, однак, були ні має бути відмовлено. Ледве п'ять хвилин пізніше, Вони мав THE третє І один раз знову все з їх попереду три були мається на увазі. Аль-Таамарі знайти Аль-Наймат на THE ПРАВО, ВООЗ центр він має Ал вівторок. THE експериментували вінгер зробив ні ЗРОБИТИ А помилка І отримано її другий з THE ніч. що був має бути Ал Мардхі останній внесок з THE гра як її енергійний святкування отримано його боляче І замінено.

Малайзія закінчено THE Поперше половина без А неодружений постріл на мета. THE найближчий Вони прийшов має рейтинг був в травма час Коли Стюарт Вілкін ліцензований в А постріл Оскільки 30 метрів поза що пішов тісно широкий.

Після THE перерва, Йорданія поступився, падіння THE темп, мабуть вміст з THE три голи подушка. Він дозволено Малайзія більше час на THE м'яч І Вони має останній керований має забезпечити А загроза, але Йорданія захисників були рівні має THE виклик.

Ромель Моралес прийшов закрити має рейтинг в THE 62-й хвилина, бити Йорданія опікун Язід Абу Лейла з А лоб, але Язан Аль-Араб був на руку має запобігти THE м'яч Оскільки стікання в. ТАК, в THE 81-й хвилина, Пауло Джошуа знайти себе з тільки THE опікун має бити Після А помилка має THE назад, але Абу Лейла керований має парирувати її постріл далеко.

там був завжди час для Йорданія має додати А по-четверте, І один раз знову він був Малайзія висока задня лінія що був порушено з легкість. Аль-Таамарі знайти себе ззаду THE захист в THE 85-й хвилина І мочка THE опікун Оскільки поза THE коробка має повний THE маршрут.

Йорданія буде надія має брати Це форму в їх наступні матч проти Південь Корея на січня 20, поки Малайзія протистояти THE важко пляма з постановка А відновлення проти Бахрейн.

контакт THE письменник з Це історії має moc.l1705359683labto1705359683ofdlr1705359683owedi1705359683sni@i1705359683tnuk.1705359683ardni170...