Кін критикує МЮ за "сміття" в перерві, коли Тен Хег "кидає рушник"

Рой Кін висловив сумнів щодо того, що, на його думку, робили гравці Манчестер Юнайтед перед другим таймом побиття проти Ліверпуля в неділю.

Юнайтед програвав лише 1-0 у перерві на Енфілді, але забив ще шість голів, оскільки їх повністю розгромила команда Юргена Клоппа у другому таймі на Енфілді.

Коді Гакпо, Мохамед Салах і Дарвін Нуньєс забили по два голи, перш ніж Роберто Фірміно вийшов з лави запасних, щоб завершити перемогу.

Перші 40 хвилин «Юнайтед» виглядав комфортно, перш ніж Гакпо вийшов із глухого кута, і очікувалося, що підопічні Тен Хега вийдуть і тиснуть на «Ліверпуль» у другому таймі, але замість цього шлюзи відчинилися.

І Кін сказав, що його розлютило гравці «Юнайтед», які «сміялися та жартували» з персоналом «Ліверпуля», коли ті виходили на другий тайм, наполягаючи, що «це справа великого хлопця».

"Я бачу, як один або два гравці виходять у другому таймі, сміючись і жартуючи", - сказав Кін на Sky Sports. «Вони програють на «Енфілді» з рахунком 1:0, і вони сміються та жартують із персоналом «Енфілда», тренером воротарів. Я не люблю бачити це сміття. Я не люблю його бачити."

"Ви дивитесь у перерві, кілька гравців сміються та жартують, ви програєте на Енфілді з рахунком 1:0, ви тут, щоб працювати. Це серйозна справа, це бізнес. Великий хлопчик, забудьте весь цей сміх і жарти. Потім ви говорите про другий тайм, і хлопці кидають рушник".

Про їхню гру в цілому Кін додав: «Сьогодні в «Юнайтед», коли було три чи чотири, ви приймаєте ліки. Ви приймаєте свою поразку, ви розчаровані, але вони були такими відкритими. Менеджер намагався зробити заміни і просто викинув рушник".

Коли його запитали після гри, чи дали його гравці пояснення щодо своєї гри у другому таймі, Тен Хег відповів: «Ні, поки що я не давав їм такого шансу. Думаю, ми повинні поговорити про це. «Я лише висловив свою думку з цього приводу. Ми поговоримо про це завтра.

"Але я знаю, що ця команда перезавантажиться, і ми повинні відновитися. У минулому ми показали, що можемо".

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: 16 висновків щодо Ліверпуля 7 (СІМ) МЮ 0: Салах, Фернандес, Гакпо, Шоу, Нуньєс і…