Левандовскі «не боїться» грати на ЧС-2026 після виходу Польщі

Роберт Левандовскі «не боїться» грати на іншому Чемпіонаті світу, але капітан поляків визнав, що його команді потрібна зміна тактики.

Нападник побачив поразку від Франції з рахунком 3:1 у 1/8 фіналу, знявшись з Катару-2022 після невдалої кампанії, під час якої йому також було важко на груповому етапі.

Левандовскі, який прийшов на цей турнір, не забив жодного гола на чемпіонаті світу, додав свій другий гол на турнірі з пенальті у ворота "синіх".

Але коли його запитали, чи буде він брати участь у змаганнях 2026 року трохи менше ніж через чотири роки, коли йому виповниться 37, ветеран Барселони не відповів.

"Фізично я цього не боюся", - сказав він. «Але є так багато речей, з якими потрібно впоратися в першу чергу. Зараз важко сказати. З точки зору спорту, це мене не лякає, але є ще багато невизначеностей".

Левандовскі натякнув, що може виникнути потреба відійти від зосередженості на обороні, яку Польща продемонструвала в Катарі.

«Попереду ще довгий шлях, і, очевидно, ви повинні насолоджуватися грою», — сказав він. «Якщо ми атакуємо, давайте спробуємо атакувати, це трохи інше. Але якщо ми граємо в обороні, радості немає».

Польща завжди була аутсайдером проти збірної Франції, яка, навіть за відсутності кількох ключових зірок через травми, стала фаворитом, щоб завоювати титул, який вони здобули чотири роки тому.

Левандовскі визнає, що його сторона завжди буде боротися на своїх руках, додаючи: «Це важка гра проти Франції.

"Ми наполегливо боролися та намагалися зробити все можливе. Ми грали дуже, дуже добре в першому таймі, з кількома моментами. Можливо, якби ми забили перший гол, це була б інша гра.

>

"На жаль, ми пропустили гол на останній хвилині першого тайму. Завжди важко оговтатися після цього. Ми добре відреагували, ми наполягали, щоб повернутися. Ми можемо пишатися, тому що ми спробували все".