Польща 1-3 Австрія: Баумгартнер і Арнаутович поставили на ноги людей Рангніка

Австрія отримано вимкнено THE бренд має євро 2024 рік з А 3-1 перемога на Польща, з Друга частина цілі Оскільки Крістофер Баумгартнер І Марк Арнаутович вирішити А розважальний змагання.

Австрія вкрали поза з THE пастки в Берлін як Польща боротьба має отримати А рано кріплення, І Ральф Рангнік команда спрямований в дев'ять хвилин. Філіп Мвене книга А ідентифікувати хрестик Оскільки THE ЛІВО, І Гернот Траунатор з живленням її на ваш розум Будинок має THE закрити опублікувати.

Польща повинен мати вирівнюється в дев'ять далі хвилин, тільки для Миколая Залевський має ліфт А дикий зусилля на THE перекладина. однак, Вони зробив отримати їх еквалайзер на THE півгодини бренд.

А пощастило ОБ’ЇЗД вимкнено Траунатор бачив THE м'яч осінь має Кшиштоф П'ятек, ВООЗ сторожовий її спокійний має слот в THE праворуч внизу куточок І нагорода Польща покращення.

мати відсутність останній тижнів поразка має THE Нідерланди з А стегно травма, Польща талісман Роберт Левандовський був введено Оскільки THE лавка на THE година бренд, але він був Австрія ВООЗ знайдено THE вести Сім хвилин пізніше через Баумгартнер.

Арнаутович змодельований Олександр Прас м'яч присадибна ділянка, дозволяючи Баумгартнер має відправити Войцех Щесни THE підробка шлях з А з'єднання обробка Оскільки THE краю з THE вікно.

Арнаутович ТАК робити THE балів на Оскільки THE пенальті місце з 12 хвилин залишився, перетворення в THE праворуч внизу куточок Після Марсель Sabitzeur мав побіг ясно І був збитий за Щесни.

Австрія повинен мати мав А четвертий пізно на як Конрад Любити його постріл через THE протистояти з мета Після круглий Щесни, але їх перемога засоби уникати поразка проти THE Нідерланди наступні вівторок був би ймовірно відправити їх через має THE останній 16.

Дані Підведення підсумків: Арнаутович на THE місце

МАЄ THE вік з 35 років І 63 днів, Арнаутович став THE третій за віком гравець має рахунок А пенальті має THE євро, Після Івіца Вастик (38 років, 257 днів) І Кріштіану Роналду (три штрафні санкції бренд має THE вік з 36).

А сюрприз включення Після бути лавка для Австрія 1-0 втрата має Франція, THE Інтер людина спрямований THE подвійний вражаюче, переможець Сім з її дев'ять всього двобої І малювання три помилки.