Тен Хег розлючений на «непрофесійних» гравців МЮ, які «не співпрацювали»

Ерік тен Хег був розлючений через «непрофесійну» гру своєї команди після того, як «Ліверпуль» завдав принизливого результату з рахунком 7:0, що дорівнювало найважчій конкурентній поразці «Манчестер Юнайтед».

Через тиждень після завоювання Кубка Карабао та завершення шестирічного очікування клубом срібних медалей, гіганти з Олд Траффорд були збиті на землю червоними Юргеном Клоппом на Рокер Енфілді.

Розумний удар Коді Гакпо вивів «Ліверпуль» вперед у перерві, і ніхто не міг передбачити, як вийде «Юнайтед», оскільки за звичайним першим таймом послідував хаотичний другий.

p>

Гакпо, Дарвін Нуньєс і Мохамед Салах, який став найкращим бомбардиром «Ліверпуля» в Прем’єр-лізі, завершили день із двома голами кожен, а Роберто Фірміно, який вийшов на заміну, здобув перемогу, яку надовго запам’ятають обидва клуби.< /p>

Знищення "Енфілда" з рахунком 7:0 у неділю дорівнює рекордній поразці "Юнайтед" у змаганнях - від "Блекберна" в 1926 році, "Астон Вілли" в 1930 році та "Вовків" у 1931 році - і розлютило Тен Хега.

"Результат цілком очевидний", - сказав голландець. "Це не професійно.

"Але я вважаю, що це величезна різниця в "Брентфорді" (у серпні). Ми програвали з рахунком 4-0 у перерві, тому почали гру дуже погано.

"Сьогодні в першому таймі, я думаю, ми були кращою командою. У першому таймі ми створили найкращі моменти, у нас було два виходу один на один з воротарем, а вони ні.

Тоді перед перервою ми помилилися (організаційно) і пропустили гол, тож я думаю, що ми були в грі.

«Для мене було справді несподіванкою, що після перерви ми так швидко віддали гру.

"Два перших голи, два моменти переходу в захист. Перший - це втрата, другий - контратака.

"Ми приймаємо такі погані рішення, питання рішень про м'яч. Очевидно, це було з першим, але те, як ми очікуємо, як ми пропускаємо цей гол, справді нудно.

Тоді третій був контр, також такий непрофесійний у рішеннях, не слідкуючи, потім бігаючи, рухаючись вперед, даючи простір у задній частині півзахисту, не повертаючись назад. І особливо цей, без відстеження.

«Тож 3-0, а потім гра програна. Тоді, як команда, ви повинні триматися разом, і ось чого ми не зробили, і це було для мене несподіванкою.

"Я не бачив цього від своєї команди, я не думаю, що це ми. Я не думаю, що це Манчестер Юнайтед, тому це справді погано та посередньо".

Тен Хег кипів, коли виступав у надрах «Енфілда», заявивши на прес-конференції, що гравці «Юнайтед» більше не співпрацювали разом і не виконували своєї роботи» у другому таймі.

Група очікує незручної критики на адресу Керрінгтона в понеділок, коли голландець вимагатиме відповіді проти Реал Бетіс у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи у четвер.

На запитання, чи дали гравці пояснення щодо своєї гри у другому таймі, Тен Хег відповів: «Ні, поки що я не давав їм такого шансу. Думаю, ми повинні поговорити».

"Я лише висловив свою думку щодо цього. Ми поговоримо про це завтра.

"Але я знаю, що ця команда перезавантажиться, і ми повинні відновитися. У минулому ми показали, що можемо".

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: 16 висновків щодо Ліверпуля 7 (СІМ) МЮ 0: Салах, Фернандес, Гакпо, Шоу, Нуньєс і…

Юнайтед відновився після принизливих поразок від Брайтона та Брентфорда в перших двох іграх сезону, перемігши Ліверпуль у серпні. Вони також дали виграшну відповідь на жовтневу поразку 6-3 від сусіднього Манчестер Сіті.

«У мене є (схожі випадки в моїй кар’єрі), які є поганими днями», — сказав Тен Хег.

Але також (це) дні, коли, якщо ви робите правильні речі, якщо ви реагуєте правильними заходами як менеджер і як команда, ви можете багато чого навчитися, ви можете зміцнити свій менталітет. p>

Поразка, здавалося б, розвіяла надії «Юнайтед» отримати титул, але їхні переважно позитивні результати цього сезону означають, що Тен Хег не дозволить йому захопитися.

"Якби це було частіше, це тенденція, але ми отримали так багато хороших результатів за останні кілька тижнів, місяців, так багато хороших результатів", - додав він.

p>

«Це була дуже погана гра, і я говорю про другий тайм, тому що я думаю, що ця команда, наша команда, зіграла дуже добре в першому таймі. Я грав дуже добре».