Бензема обійшов Рауля в списку бомбардирів Реала за всю історію

Карім Бензема став другим бомбардиром «Реала», випередивши Рауля за кількістю голів у Суперкубку.

Бензема посів друге місце в списку бомбардирів клубу в травні, коли він зрівнявся з великим Раулем з «Лос-Бланкос» у 323 голах, ударом головою в розгромі з «Леванте» (6:0).

Тепер він займає лише друге місце з 324 після того, як у середу в Гельсінкі забив другий гол «Мадриду» проти переможця Ліги Європи «Айнтрахта» Франкфурта.

Давид Алаба вивів мадридців вперед у першому таймі, а Бензема зробив рахунок 2-0 на 65-й хвилині, зустрівшись із Вінісіусом Жуніором у знайомій комбінації.

Вінісіус 10 разів асистував Бензема в минулому сезоні, і навіс бразильського вінгера з лівого флангу дав новому капітану мадридського клубу шанс уперше пробити боком, який прокрався через Кевіна Траппа.

Бензема випереджає лише Кріштіану Роналду, який забив чудові 450 голів за дев’ять років на «Сантьяго Бернабеу» з 2009 по 2018 роки, хоча здається малоймовірним, що 34-річний французький форвард продовжить досягати цього рекорду.