"Слава богу": Кін розмірковує про свою кар'єру в МЮ після приниження Ліверпуля

За словами Роя Кіна, який вдячний, що ніколи не відчував такого приниження, гравцям «Манчестер Юнайтед» буде «соромно» та «збентежено» їхню гру під час рекордної поразки від «Ліверпуля» в Прем’єр-лізі з рахунком 0:7.

Червоні забили шість разів після перерви, засудивши Юнайтед на найважчу поразку з 1931 року.

Коді Гакпо вийшов з мертвої точки наприкінці першого тайму, після чого забили по два голи від Дарвіна Нуньєса та Мохамеда Салаха, який став найкращим бомбардиром «Ліверпуля» в Прем’єр-лізі, ще один гол Гакпо та зусилля Роберто Фірміно принесли «Ліверпулю» найбільший результат перемога над їхньою гіркотою. суперники.

Колишній капітан «Юнайтед» Кін сказав Sky Sports: «Це, очевидно, дуже, дуже поганий день, справді шокуючий день. Гол перед перервою та в другому таймі.

"United, старші гравці були... використовуйте будь-які слова, збентежені, не виявляли лідерських якостей, особливо старші гравці. Голи, які вони пропустили, були шокуючими.

"Важкий день для "Юнайтед". Слава Богу, я ніколи не був частиною команди, яку перемагало стільки гравців "Манчестер Юнайтед".

"Гравцям буде соромно, їм, ймовірно, буде соромно за свою гру. Особливо в другому таймі, коли все ускладнилося, вони просто зникли. Віддаючи стільки голів..."

Колишній захисник «Юнайтед» Гері Невілл сказав: «Другий тайм був абсолютною ганьбою, хаосом, уособленням якого є не хто інший, як капітан Бруно Фернандес, який, на мою думку, часом був збентежений у цьому матчі.

Але я повинен сказати, що це не їхня звичайна гра, це не їхній звичайний дух, це не їх звичайна форма, і він (менеджер Ерік Тен Хег) впорається з цим, j я впевнений, дуже швидко, як він вирішив інші складні ситуації цього сезону».

Він додав: «Це може поглинути вас тут, на Енфілді. Я сам проходив через це, але ніколи на такому рівні. Ви можете програти 2-0, ви можете програти 2-1, ви можете програти 3-1... ви не програєте 7-0.

«На Енфілді вас не перемагають з рахунком 7-0, якщо ви є командою або гравцем Манчестер Юнайтед».

На відміну від цього, колишній гравець і тренер «Ліверпуля» Грем Сунесс був надзвичайно вражений грою «червоних» у другому таймі.

Він сказав: «Ліверпуль був сенсаційним у другому таймі. Я сказав у перерві, вважайте це 0-0, ви повинні виграти другий тайм, але я не очікував, що ні».

"Після другого чи третього голу "Манчестер Юнайтед" був лише другим, і результат не лестить "Ліверпулю".

"Вони ("Юнайтед") просто не змагалися у другому таймі, і "Ліверпуль" їх просто розгромив".

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: 16 висновків щодо Ліверпуля 7 (СІМ) МЮ 0: Салах, Фернандес, Гакпо, Шоу, Нуньєс і…