"Тоттенхем" - "Арсенал" 0:2: ключові моменти для розмови, коли "каноніри" просуваються на вісім очок і захоплюють Північний Лондон.

Здобувши титул бомбардира та претендуючи на право похвалитися на півночі Лондона в неділю вдень, Арсенал здобув приголомшливу перемогу з рахунком 2:0 на виїзді над запеклим місцевим суперником Тоттенхемом.

Спостерігаючи, як "Манчестер Сіті" переживає пізній публічний колапс на "Олд Траффорд" за 24 години до початку матчу, команда вищого дивізіону Мікеля Артети зрозуміла, що у них знову була чудова можливість.

>

Здійснюючи справжню клініку в першому таймі та за допомогою ще одного крику від Уго Льоріса, коли французький капітан дивовижно парирував м’яч у власні ворота, саме громовий удар Мартіна Одегарда допоміг «Арсеналу» здобути всі три очки.

Каноніри не лише знову розширили свою свободу дій проти «Манчестер Сіті», а також завдали удару першим чотирьом мріям «Тоттенхема» в сутичці, яка може стати вирішальною під час перебування на посаді Антоніо Конте.

У черговій запеклій битві в Північному Лондоні ми розглянули основні моменти розмови після недільного протистояння.

«Арсенал» готовий захопити титул

Після остаточного пропуску повернення в Лігу чемпіонів минулого сезону мало хто в Європі очікував, що кампанія стала потенційно історичною для Арсеналу.

Хоча дехто, можливо, задавався питанням, чи зможе команда Артети зберегти свою динаміку перед Чемпіонатом світу після повернення зі святкової перерви, «Каноніри» лише продовжують свою дивовижну форму в Північному Лондоні.

Хоча недільні гості могли бути розчаровані після відкриття 2023 року 3 січня вдома проти «Ньюкасла» з патовою рахунком 0:0, «Арсенал» не показує жодних ознак опускання.

Оскільки «Манчестер Сіті» демонструє тривалі невідповідності по обидва боки перерви на Чемпіонаті світу, важко сперечатися, що команда Артети в вищому дивізіоні тепер міцно займає першу позицію, щоб здобути свою першу корону Прем’єр-ліги з 2004 року.

Зазнавши лише однієї яскравої поразки в цьому сезоні та отримавши аплодисменти з усього континенту, команда Артети буде знати, що тепер її чекає психологічне випробування у другій половині кампанії.

Одегор очолює молодих канонірів з Артети

Хоча літні приїзди Габріеля Жезуса та Олександра Зінченка могли мати негайний вплив після прибуття до північного Лондона, виступ Одегарда в неділю вдень лише підкреслює, чому він є справжнім талісманом «Арсеналу» цього сезону.

Хоча багато хто був шокований минулорічним рішенням Артети призначити колишню зірку мадридського "Реала" капітаном клубу "Арсенал", Одегаарду, схоже, подобається його старша роль.

Оскільки 24-річний гравець відчуває себе одним із головних претендентів на звання найкращого гравця року за версією PFA цього сезону, норвезький гравець, безперечно, є ключовою частиною планів Артети.

Подвоюючи перевагу «Арсеналу» в першому таймі після гучного удару, Одегаард знову був у центрі всього, що Арсенал зробив тут.

Тепер, забив два голи в Прем'єр-лізі в останніх трьох виступах у вищому дивізіоні, і його запаси досягли найвищого рівня, перлина атаки "Канонірів" веде вогонь на повну потужність.

Домашні негаразди Тоттенхема тривають

Хоча "Тоттенхем" зумів виграти заслужено 4-0 у "Кристал Пелас" 4 січня, здається, що це був лише невеликий поштовх для команди Конте.

З огляду на постійні повідомлення про те, що на плечі колишнього головного тренера "Челсі" може лягати все більше тиску, недільна поразка з рахунком 2:0 означає, що "шпори" виграли лише три з останніх дев'яти матчів Прем'єр-ліги.

Крім того, що йому доведеться відповідати на довгі запитання про жахливу форму Льоріса, Конте, безперечно, матиме дедалі більше головного болю через досить кричущу боротьбу його команди вдома.

З жахливою грою в першому таймі проти своїх запеклих суперників з північного Лондона Тоттенхем тепер зіткнувся з важкою боротьбою, щоб поспіль потрапити в четвірку лідерів цього сезону.

Насправді, не тільки розпочавши 2023 рік шоковою поразкою від «Астон Вілли» з рахунком 2:0, «шпори» зараз вражаюче програли чотири з п’яти своїх попередніх зустрічей у вищому дивізіоні перед власними вболівальниками – серія, яка бере початок у жовтні 15 .

Звіт про матч

Тоттенхем: Льоріс, Ромеро, Дієр, Ленглет, Доерті, Сарр, Хойберг, Сессеньйон, Кулусевскі, Сон, Кейн

Запасні: Гіл, Річарлісон, Девіс, Біссума, Перісік

Арсенал: Рамсдейл, Вайт, Саліба, Габріель, Зінченко, Джака, Партей, Одегор, Сака, Нкетія, Мартінеллі

Запасні: Тірні, Сміт Роу, Вієйра, Томіясу

Голи: Льоріс ОГ (14′), Одегор (36′)

Жовті картки: Тоттенхем: Ромеро, Ленглет, Сарр, Сессеньйон - Арсенал: Мартінеллі, Габріель

Червоні картки: немає

Рефері: Крейг Поусон