Фулхем – Брентфорд 3-2: Могутній Мітровіч руйнує малоймовірну історію повернення Котеджу

Олександр Мітрович забив пізній гол, щоб принести перемогу Фулхему та розбити серце Брентфорду після захоплюючого повернення гостей.

Фулхем завчасно повів у рахунку через Боббі Декордову-Ріда, який влітку підписав Жоао Палінью, забив головою на 20 хвилинах.

Господарі повністю контролювали ситуацію, але пропустили в перерві, що дало надію «Брентфорду».

Крістіан Норгаард забив чудовий удар з льоту прямо з кутового, а Іван Тоні виконав відповідь на початку другого тайму.

Але саме тоді, коли здавалося, що обидві команди можуть задовольнитися очком, який залишить їх непереможеними, Мітровіч піднявся високо, реалізувавши удар головою на дальній штанзі та вкравши перемогу у господарів.

Декордова-Рід виграв у «Фулхема», перш ніж Брентфорд ледве омигнув, не кажучи вже про те, щоб розрахуватися.

Мітрович перекинув низький квадратний м’яч у штрафну, удар Джея Стенсфілда був відбитий від штанги та повернувся до воріт, а Декордова-Рід пробив перший із сутички, щоб натиснути додому.

Мітрович думав, що подвоїв перевагу після того, як Девід Райя відштовхнув його головою.

Але серб опинився в офсайді після першого навісу, і гол був забитий без затримки чи суперечок.

Проте через кілька хвилин Пальінья зробив рахунок 2:0, виконавши гарний удар головою з кутового Андреаса Перейри.

Мітрович або Палінья могли поховати цей шанс, а білий дует вишикувався, щоб утриматися за хрест.

Але португальський півзахисник Палінья відзначився, явно насолоджуючись своїм першим голом за південно-західні лондонці.

Господарі домінували протягом перших півгодини з невеликою перевагою завдяки відповіді Брентфорда.

Непотужний удар головою Йоане Вісса прямо на Бернда Лено став невеликим попереджувальним ударом для гостей.

І це задало тон людям Френка повернутися до боротьби.

Хуткий удар Норгаарда з льоту влучив у кутову штангу Матіаса Йенсена, коли Брентфорд заплутав голів і поставив під сумнів дух Фулхема.

Фулхем виграв у перерві з рахунком 2-1, але потім їм дуже пощастило не пропустити знову одразу після перерви.

Тоні забив голову під час обертання, щоб завершити гарний рейд від "Бджіл", лише для VAR скасувати зусилля в офсайді.< /p>

Фулхем швидко відточився після цієї великої відстрочки, але Мітровіч побачив, що Рая відбив його надійний удар після прориву.

Тоуні вдруге забив м’яч у ворота «Брентфорда» відразу після закінчення години, але нападник знову опинився в офсайді.

Мітрович подумав, що забив гол після того, як зустрів гарний навіс Мбабу сильним ударом головою, але Рая інстинктивно врятував.

Так само, як «Фулхем» почав побоюватися найгіршого, однак Мітровіч з’явився, щоб пробити головою і повернути перевагу в кінці.< / p>

Впливове камео Мбабу окупилося, оскільки саме м’яч з дальньої межі дозволив Мітровічу поховати переможця.