Лі Джонсон наполягає, що «рівність не закінчилася» після приниження Гіберніана в Андоррі

Менеджер «Хіберніана» Лі Джонсон закликав уболівальників бути впевненими перед матчем-відповіддю проти «Інтера» Ескальдеса, оскільки він стверджував, що поразка від «Андорри» з рахунком 2:1 була надто сильною, щоб збентежити їхню поразку 1:2.

Штрафний удар Джо Ньюелла в компенсований час дав Хібсу порятунок після програвання в кожному таймі першого матчу другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій Європи.

Джонсон попросив взяти під контроль негативну поразку перед матчем-реваншем наступного четверга.

"Я дуже розчарований", - сказав він. «Слово «незручно» є сильним, враховуючи, що нічия ще не закінчилася.

"Я знав, я казав вам, хлопці, це непогана сторона. Вони нагадують мені команду мого тата "Челтнем", коли вони дуже добре виступали в Лізі 2.

"Ми не маємо права нікого бити, якщо ми там не є.

«Ми повинні бути в центрі, агресивними, впевненими, сміливими та сміливими, і ми не були такими, доки не вдарили в ніс і не внесли деякі зміни.

"Люди мають підняти руки й бути відповідальними, я маю підняти руки й бути відповідальними, але нам не потрібно, щоб напруженість і герметичність негативу проникали в players.representations.

"Уболівальники мають зберегти свою віру. Нам потрібна підтримка всіх у матчі-відповіді".

Нещільний захист призвів до того, що Хібс відстали на 15-й хвилині, і їм було важко відповісти, перш ніж Джонсон запустив Крістіана Доіджа та Ньюелла в перерві.

Навіть тоді шанси були мізерними, перш ніж Девід Маршалл зробив слабкий удар після того, як удар від воріт відскочив від голови Льюїса Стівенсона, а Жан-Люк подвоїв перевагу команди на 71-й хвилині.

Хібс раптово відчув у своїй грі певну нагальність, і Джонсон не міг зрозуміти, де він був на початку гри.

"Я дуже розчарований грою в першому таймі, я думав, що вона була дуже, дуже поганою", - сказав він. «Ми не акліматизувалися, чи то умови, чи то висота.

"Хлопці знали все про суперника, ми їх глибоко вивчали, і вони були хороші. Треба віддати належне андоррцям, вони дуже багато працювали.

"Ми допустили забагато невимушених помилок. Можна віддати їм належне, можна сказати, що це був хороший пресинг.

"Було занадто багато поганих індивідуальних рішень. Ми повинні були краще приймати рішення та їх виконання.

Ми взяли маленьку ключку, і це було чесно. Другий тайм був набагато кращим.

"Я зробив кілька замін у перерві, і вони впоралися добре, і я подумав, що, можливо, у нас навіть були шанси продовжити гру та виграти гру.

"Другий гол - це абсолютний удар, кілька серйозних помилок, яких старші гравці, без сумніву, будуть дотримуватися.

"І гол Джо Ньюелла був дуже, дуже важливим, тому що це зовсім інша гра, яка тепер йде на Істер Роуд, велике широке поле, уболівальники за нами.

"Ми маємо бути обережними, щоб не бути надто негативними, особливо не внутрішньо."